reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gazeta.pl organizuje debatę wyborczą

dodano: 2023-09-23 13:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

gazeta.pl „Debata wyborcza Gazeta.pl” W poniedziałek, 25 września br., o godz. 19:00 na stronie głównej portalu gazeta.pl (Agora) odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych („Debata wyborcza Gazeta.pl”). Pytania będą dotyczyły tematów, które zostały zaprezentowane w czerwcowym badaniu „Prawdziwe problemy Polaków”, przygotowanym przez Kantar dla gazeta.pl. Debatę poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka („Poranna rozmowa” na portalu gazeta.pl). Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

gazeta.pl „Debata wyborcza Gazeta.pl”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zgodnie z obietnicą złożoną czytelnikom w opublikowanej na początku roku deklaracji redakcyjnej, w okresie przedwyborczym gazeta.pl skupia się na sprawach najważniejszych dla Polaków, czyli sytuacji w służbie zdrowia, edukacji i inflacji. Tematy te zostały wskazane jako najbardziej palące w badaniu Kantara przeprowadzonym dla gazeta.pl. To wokół nich w dużej mierze będzie oscylować poniedziałkowa debata - informuje Agora.

„Debata wyborcza Gazeta.pl” będzie składała się z trzech segmentów. Pierwszy będzie poświęcony poszukiwaniom odpowiedzi na problemy wskazane przez uczestników badania. W drugim segmencie politycy będą mogli zadawać sobie nawzajem pytania i ripostować odpowiedzi oponentów. Na koniec każdy z gości będzie miał minutę na wolną wypowiedź (więcej tutaj).

W zaplanowanej na poniedziałek, 25 września br. debacie wezmą udział przedstawiciele wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych, poza Prawem i Sprawiedliwością (PiS), którego sztab nie odpowiedział na zaproszenie portalu. Jak zapewniają organizatorzy debaty, mimo to krzesło dla przedstawiciela tej partii będzie czekało w studiu. Od godziny 19:00 o planach na Polskę po wyborach dyskutować będą: Katarzyna Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej (KO), Michał Kobosko z Trzeciej Drogi, Magdalena Biejat z Lewicy, Michał Wawer z Konfederacji oraz Katarzyna Suchańska reprezentująca Bezpartyjnych Samorządowców. Debatę poprowadzi dziennikarka gazeta.pl Karolina Hytrek-Prosiecka, gospodyni programu „Poranna rozmowa” (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).
 
Program „Debata wyborcza Gazeta.pl” poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl
Program „Debata wyborcza Gazeta.pl” poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl


„Debata wyborcza Gazeta.pl” - emisja w poniedziałek, 25 września 2023 roku o godz. 19:00 na portalu gazeta.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...