reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

United Group podpisuje umowę z SPI International

dodano: 2023-10-08 10:41
autor: RO | źródło: worldscreen.com

United Group logo 360px SPI International wiodącej firmy CANAL+ zawarło strategiczne partnerstwo z United Group, wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych i medialnych w Europie Południowo-Wschodniej. Umowa pozwoli kanałom FilmBox Premium i FilmBox Extra dotrzeć do szerszej widowni w Słowenii, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze i Macedonii Północnej.

Filmbox Premium HD Filmbox Extra HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FilmBox Premium będzie dystrybuowany w ofercie podstawowej, a FilmBox Extra w pakiecie rozszerzonym. Jednocześnie umowa przewiduje dystrybucję katalogu filmowego FilmBox na żądanie.

Wszystko pojawi się na najpopularniejszej platformie telewizyjnej na Bałkanach o nazwie EON, która zamienia każdy telewizor w Smart TV, zapewniając jeszcze lepszą rozrywkę, różnorodne i spersonalizowane treści telewizyjne dla każdego członka rodziny.
 

Jesteśmy bardzo podekscytowani połączeniem sił z United Group, aby udostępnić nasze światowej klasy treści jeszcze większej liczbie widzów na Bałkanach. Nasze kanały FilmBox i biblioteka FilmBox On Demand mają wiele do zaoferowania subskrybentom United Group - od przebojowych filmów po urzekające seriale, zaspokajające szeroki zakres gustów i preferencji. To partnerstwo jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości rozrywki, którą ogląda publiczność na całym świecie

- powiedział szef działu dystrybucji SPI International, Murat Muratoglu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...