reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niedziela wyborcza w RMF FM i Radiu RMF24

dodano: 2023-10-11 22:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group/satkurier.pl

RMF FM RMF FM (Bauer Media Group) relacjonować będzie wyniki wyborów w specjalnych wydaniach programu „Fakty RMF FM”. W Radiu RMF24 i na stronie internetowej rmf24.pl trwać będzie natomiast specjalny wieczór wyborczy, przygotowywany z dziennikiem „Rzeczpospolita” (Gremi Media). Program poprowadzą Tomasz Terlikowski („Poranna rozmowa w RMF FM”, „Rozmowa w południe w RMF FM” i „Popołudniowa rozmowa w RMF FM”) i Jacek Nizinkiewicz. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

RMF24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 15 października br. RMF FM relacjonować będzie wyniki wyborów w specjalnych wydaniach „Faktów RMF FM”. W Radiu RMF24 i na stronie rmf24.pl trwać będzie specjalny wieczór wyborczy, przygotowywany z dziennikiem „Rzeczpospolita”.

Po zakończeniu ciszy wyborczej w specjalnych wydaniach „Faktów RMF FM”, wydłużonych do około 10 minut, znajdą się pierwsze wyniki sondażowe, relacje reporterów ze sztabów wyborczych i komentarze ekspertów. Pojawią się też dodatkowe wydania serwisu w godzinach 21:30 i 22:30 (więcej tutaj).

Specjalny, wspólny wieczór wyborczy przygotowują internetowe Radio RMF24, serwis rmf24.pl i dziennik „Rzeczpospolita”. Program poprowadzą Tomasz Terlikowski („Poranna rozmowa w RMF FM”, „Rozmowa w południe w RMF FM” i „Popołudniowa rozmowa w RMF FM” - więcej tutaj) i Jacek Nizinkiewicz. Wśród gości specjalnych będą m.in. były premier Rzeczypospolitej Polskiej Kazimierz Marcinkiewicz i były marszałek Sejmu Marek Jurek. Wyniki sondaży exit poll skomentują publicystki: Aleksandra Pawlicka z tygodnika „Newsweek Polska” i blogerka Katarzyna Monika Sadło „Kataryna” oraz politolożka z Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacji im. Stefana Batorego Anna Materska-Sosnowska i Marcin Duma, prezes Instytutu Badań Społecznych i Rynkowych IBRIS. Zaplanowano też łączenia „na żywo” z reporterami, którzy będą w sztabach wyborczych.

Wieczór wyborczy potrwa od 21:00 do 22:30 na antenie Radia RMF24, a w wersji wideo w serwisie rmf24.pl. Tam też internauci znajdą specjalny raport wyborczy i relację „minuta po minucie”.

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).
 
Tomasz Terlikowski poprowadzi „Wieczór wyborczy”, foto: Bauer Media Group
Tomasz Terlikowski poprowadzi „Wieczór wyborczy”, foto: Bauer Media Group
Niedziela wyborcza w RMF FM i Radiu RMF24, foto: Bauer Media Group
Niedziela wyborcza w RMF FM i Radiu RMF24, foto: Bauer Media Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...