reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Loteria i specjalne programy w grudniu w RMF FM

dodano: 2022-12-01 15:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM W grudniu br. RMF FM (Bauer Media Group) poleca swoim słuchaczom takie programy jak „Pod choinkę chcę cię przeprosić”, „Jesteś u Mikołaja!”, „Świąteczny mikrofon RMF FM”, „Fakty RMF FM”, „Listy do ABCDEFG, byle nie do M.” (sezon 2.) i „Świetny Mikołaj w RMF FM”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie rozgłośni RMF FM:

Z początkiem grudnia br. RMF FM zacznie wprowadzać słuchaczy w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia grając świąteczne przeboje i piosenki z dzwoneczkami.

We wtorek, 6 grudnia br. pojawią się specjalne, mikołajkowe programy. W akcji „Pod choinkę chcę cię przeprosić” RMF FM będzie godzić skłóconych lub obrażonych słuchaczy. Na antenie pojawia się czasem zabawne, a czasem bardzo wzruszające historie rodzinne lub miłosne. Słuchacze będą też mogli w programie „Jesteś u Mikołaja!” zgłosić z przymrużeniem oka swoich bliskich, którym zamiast prezentu należy się w tym roku rózga. Tego dnia uruchomiony zostanie też „Świąteczny mikrofon RMF FM” - na mini scenie w studio gwiazdy zaśpiewają „na żywo” ich własne gwiazdkowe piosenki, a także dżingle stacji, SMS-y od słuchaczy czy prognozę pogody. W mediach społecznościowych trwać będzie równocześnie casting na nowych Mariah Carey i George’a Michaela, w którym wyróżnieni zostaną słuchacze wcielający się w tych dwoje piosenkarzy w ich kultowych, gwiazdkowych hitach. Zwycięzcy wystąpią na świątecznej scenie RMF FM.

W sobotę, 10 grudnia br. prezenterzy RMF FM i dziennikarze „Faktów RMF FM” spotkają się ze słuchaczami na wspólne pieczenie świątecznych pierników (więcej tutaj), a w piątek, 16 grudnia br. Paweł Jawor otworzy na jeden dzień swoje świąteczne studio w kawiarni i zaprosi słuchaczy, by opowiedzieli swoje świąteczne historie. Finał akcji - w Boże Narodzenie.

Natomiast od 19 do 23 grudnia br. nadany zostanie 2. sezon świątecznego radiowego serialu „Listy do ABCDEFG, byle nie do M.”, w którym zagra cała ekipa RMF FM w towarzystwie gwiazd.

Tradycyjnie 1 grudnia w RMF FM rozpocznie się świąteczna loteria „Świetny Mikołaj”. Jak zapowiada nadawca, w tym roku do wygrania są dziesiątki sprzętów RTV i AGD oraz setki tysięcy złotych. Jak co roku połączona jest ona z akcją charytatywną. Przez cały okres grudniowej zabawy Świetny Mikołaj codziennie po finałach będzie dokładał 10.000 zł do szkatułki dobrego serca. Tym sposobem radio i słuchacze RMF FM dołożą swoją „cegiełkę” do czynienia dobra przed świętami Bożego Narodzenia. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na wsparcie opuszczonych i osieroconych dzieci znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...