reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wieczór wyborczy i referendalny 2023” w TVP

dodano: 2023-10-12 22:47 | aktualizacja: 2023-10-13 10:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP Info „Wieczór wyborczy i referendalny 2023” Kanały TVP1, TVP3, TVP Polonia i TVP Info oraz serwisy TVP VOD i TVP Go zapraszają na „Wieczór wyborczy i referendalny 2023”. Jego gospodarzami będą Danuta Holecka („Wiadomości” w stacjach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info, „Na zdrowie. Poradnik medyczny” w TVP3, „Gość Wiadomości” i „Minęła 20”/„Minęła dwudziesta” w TVP Info), Michał Rykowski („Jak oni kłamią” i „Serwis Info” w TVP Info) i Paweł Blajer. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP Info „Wieczór wyborczy i referendalny 2023”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 15 października br. Telewizja Polska zaprasza widzów na „Wieczór wyborczy i referendalny 2023”. Relacje z przebiegu głosowania oraz komentarze ekspertów śledzić będzie można od godziny 20:00 na kanale TVP Info, a od godziny 20:55 również w stacjach TVP1, TVP3 i TVP Polonia, a dodatkowo w serwisach TVP VOD i TVP GO.

Jak zapowiada nadawca, TVP zaprezentuje specjalne studio wyborcze, które zostanie przygotowane przy użyciu technik wykorzystywanych dotąd przy produkcjach filmowych czy transmisjach wydarzeń sportowych. Po raz pierwszy na świecie zostaną one użyte podczas wieczoru wyborczego. Dzięki zastosowaniu techniki set extension prowadzący znajdują się w wirtualnym świecie zbudowanym specjalnie na potrzeby wieczoru wyborczego. Dzięki nowym technologiom prowadzący z dwóch różnych studiów dzięki „teleportacji” mogą poprowadzić ten wieczór wspólnie i zaprezentować wyniki wyborów w nowoczesnej formule, zgodnej z najnowocześniejszymi trendami oprawie graficznej.

Motywem przewodnim oprawy graficznej studia będą symbole narodowe, kolorystyka nawiązywała będzie do flagi Polski. Prowadzący - Danuta Holecka („Wiadomości” w stacjach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info, „Na zdrowie. Poradnik medyczny” w TVP3, „Gość Wiadomości” i „Minęła 20”/„Minęła dwudziesta” w TVP Info), Michał Rykowski („Jak oni kłamią” i „Serwis Info” w TVP Info) i Paweł Blajer - będą rozmawiać z politykami, ekspertami i publicystami, połączą się z obecnymi w sztabach wyborczych reporterami oraz przy pomocy najnowocześniejszych technologii zaprezentują i skomentują wyniki wyborów (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że Trójkę tworzą: TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Lublin, TVP3 Łódź, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa i TVP3 Wrocław (więcej tutaj). Samodzielnie funkcjonuje natomiast TVP Wilno (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).

„Wieczór wyborczy i referendalny 2023” - emisja w niedzielę, 15 października 2023 roku o godz. 20:00 w TVP Info i o godz. 20:55 na kanałach TVP1, TVP3 i TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...