reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Multipleks DVB-T2 MWE w Katowicach wyłączony

dodano: 2023-10-16 12:26 | aktualizacja: 2023-10-16 15:34
autor: Jerzy Kruczek | źródło: forum.satkurier.pl

MWE Networks Michał Winnicki 11 października br. doszło do wyłączenia emisji w ramach eksperymentalnego multipleksu DVB-T2 MWE Broadcast w Katowicach. Ma to związek z wygaśnięciem pozwolenia wydanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej - pozwolenie to obowiązywało przez okres jednego roku. Jak informuje na forum.satkurier.pl przedstawiciel grupy MWE Networks, czynione są starania, by zwiększyć moc nadawania MUX L3 w Częstochowie.

Katowice


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy multipleks MWE Broadcast w Katowicach został wyłączony?

- Tak, gdyż do wczoraj [11 października - przyp. red.] ważne było pozwolenie. Jednocześnie staramy się o zwiększenie mocy nadawania MUX L3 w Częstochowie do 2,2KW. Niestety występowały zakłócenia między Katowicami i Częstochową, dlatego nie mogliśmy nadawać z Częstochowy z większą mocą wcześniej - poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel grupy MWE Networks.

Sygnał eksperymentalnego MUX DVB-T2 MWE Broadcast w Katowicach był nadawany z wieżowca przy ul. Mickiewicza 29, na k. 36 (594 MHz) z mocą 0,45 kW. Obejmował następujące stacje telewizyjne: EWTN Polska, Filmax HD, Home TV, Junior Music, Nuta Gold, Power TV HD, TVC HD i Xtreme TV.

Wcześniej, 19 września operator zapowiadał na forum.satkurier.pl, że złoży wniosek o przedłużenie pozwolenia na emisję w Katowicach. Ostatecznie wycofał się z tego zamiaru (przynajmniej na chwilę obecną), a zamiast tego złożył wniosek o zwiększenie mocy MUX L3 w Częstochowie z 1 kW do 2,2 kW. Ten lokalny multipleks DVB-T jest nadawany na tym samym k. 36 co dotychczasowy MUX DVB-T2 w Katowicach, co mogłoby powodować zakłócenia. MUX L3 w Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim obejmuje następujące kanały: Filmax, Junior Music, STARS.TV, TV Okazje, TV Puls, Puls 2 i TVC HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...