reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inext z rozwiązaniami dla Sarkor Telecom

dodano: 2023-10-17 10:08
autor: Jan Borejko | źródło: Inext

Sarkor Telecom Inext Ukraińska firma inext nawiązała współpracę z Sarkor Telecom - dostawcą usług telekomunikacyjnych z Uzbekistanu. Zespół inext z powodzeniem przeprowadził liczne integracje, opracował middleware i dostosował dekodery.

Inext
Inext Sarkor Telecom


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sarkor Telecom został założony w 1996 roku. Podstawową działalnością tej firmy jest świadczenie usług internetowych dla użytkowników indywidualnych i biznesowych, w tym FTTB, FTTH, ADSL oraz usług CCTV, hostingu, IPTV i VoIP.

- W okresie wiosna-lato 2023 roku udaliśmy się w podróż służbową do Uzbekistanu, aby znaleźć klientów i poszerzyć grono partnerów - mówi Pavel Sydorov, dyrektor handlowy inext. - Naszym głównym celem było znalezienie partnerów kierujących się tą samą filozofią co my, którzy z naszą pomocą chcą zapewnić swoim abonentom funkcjonalne, a jednocześnie niedrogie dekodery TV wysokiej jakości.

- Jednym z najważniejszych dla nas aspektów była możliwość korzystania z w pełni spersonalizowanego pulpitu z dwoma własnymi preinstalowanymi aplikacjami, w tym naszą usługą telewizji IP SarkorTV - mówi Pavel Naumov, CTO firmy Sarkor. - Wybierając inext, otrzymaliśmy w pełni gotowe, wstępnie skonfigurowane i zlokalizowane urządzenie, które spełnia 100 proc. naszych wymagań.

Inext LCC to firma ukraińska z przedstawicielstwem w Unii Europejskiej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania, opracowaniu i produkcji STB z systemem Android TV i odtwarzaczy multimedialnych dla rynków B2B i B2C. Specjaliści inext realizują złożone projekty od IPTV/OTT do nowoczesnych systemów multimedialnych w sieciach komunikacji miejskiej oraz w reklamowych i informacyjnych platformach wieloekranowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...