reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra VOD: Dwa filmy w cenie jednego

dodano: 2023-10-20 10:19 | aktualizacja: 2023-10-20 10:53
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Vectra

Vectra TV Smart GO W ramach nowej promocji Vectra zachęca do skorzystania ze swojej usługi VOD. Wybierając jedną pozycję z katalogu „Dwa filmy w cenie jednego” w Vectra VOD, kolejny tytuł z setek objętych promocją otrzymamy w prezencie. Dzięki aplikacji TV Smart GO i serwisowi tvsmart.pl oferta dostępna jest dla wszystkich, nie tylko abonentów Vectry.

Vectra
Vectra VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra umożliwia zakup dwóch filmów w cenie jednego w ramach swojej najnowszej jesiennej promocji – wypożyczając jeden tytuł z katalogu „Dwa filmy w cenie jednego” w usłudze Vectra VOD, kolejne widoczne w tym samym katalogu będą dostępne za 0 zł. Wśród propozycji znajdują się m.in. najnowsze produkcje wytwórni The Walt Disney Company — „Mała syrenka” oraz „Między nami żywiołami”, czy bajkowe legendy, takie jak „Aladyn”, „Król Lew” i „Mulan”, idealne do nostalgicznej podróży w przeszłość na 100-lecie istnienia Disneya, jak również kinowe hity z elementami fantastyki, np. „Avatar”, „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” lub „Życie Pi”, przenoszące widza w barwny i niezwykły świat filmu.
 

– Rozwijając bibliotekę Vectra VOD dbamy o zapewnienie różnorodności oferty i katalogów. Organizujemy atrakcyjne akcje promocyjne, jak najnowsza „Dwa filmy w cenie jednego” czy sierpniowa oferta 200 filmów do wypożyczenia po złotówce. W ciągu ostatnich kilku miesięcy w naszych zbiorach znalazły się także wybrane produkcje m.in. ze Stowarzyszenia Nowe Horyzonty czy Millennium Docs Against Gravity. Wszystko po to, aby zagwarantować widzom łatwy dostęp do tego, czego akurat poszukują: wybitnych dzieł międzynarodowej kinematografii, hitów kina niezależnego, najlepszych komedii, bajek czy pereł kina dokumentalnego – komentuje Aleksandra Kozłowska, VOD Manager w Vectra S.A.

Jak wypożyczyć dwa filmy w cenie jednego?

Abonenci posiadający usługę telewizji z dekoderem TV Smart 4K Box wystarczy, że wybiorą odpowiednią opcję na pilocie lub w menu dekodera i wyszukają dedykowany katalog „Dwa filmy w cenie jednego”. Jeśli przebywają poza domem, mogą skorzystać z aplikacji TV Smart GO lub strony internetowej www.tvsmart.pl.

Dostęp do promocyjnego zbioru filmów mają także klienci, którzy nie mają wykupionej usługi telewizyjnej (ale posiadają usługi internetowe lub telefoniczne od Vectry). Dalej mogą skorzystać z Vectra VOD za pośrednictwem aplikacji TV Smart GO lub strony www.tvsmart.pl. W obu przypadkach koszt wypożyczenia filmu zostanie doliczony do miesięcznej faktury.

Dzięki aplikacji TV Smart GO i tvsmart.pl dostęp do katalogu będą mieli również użytkownicy niebędący abonentami operatora – za dwa filmy w cenie jednego zapłacą za pośrednictwem udostępnionych form płatności.

Warto przypomnieć, że dzięki Vectra VOD oglądający zyskują łatwy dostęp do bazy tysięcy tytułów, ambitnego kina niezależnego, bajek i seriali dostępnych na żądanie, w wysokiej jakość odtwarzania.

W październikowej promocji dodatkowo mogą skorzystać z wykupienia dwóch filmów w cenie jednego.

Co więcej, z biblioteki Vectry można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie, zyskując komfort i elastyczność. Dzięki temu można zorganizować jesienne seanse i familijne wieczory według własnego repertuaru, bez przerw reklamowych. Gdziekolwiek się znajdujemy – w domu czy u przyjaciół – pokoje mieszkania możemy zamienić w kameralne sale kinowe, gdzie równocześnie mogą być wyświetlane różne filmy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...