reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanal D wybiera 39°E do dystrybucji satelitarnej w Rumunii

dodano: 2023-10-29 10:39
autor: RO | źródło: hellas-sat.net/satkurier.pl

Hellas Sat HellasSat Operator systemu satelitarnego Hellas Sat z pozycji orbitalnej 39°E ogłosił zawarcie długoterminowego kontraktu z najpopularniejszym kanałem komercyjnym w Rumunii. Kanal D zajmuje często 1. lub 2. miejsce we wszystkich monitorowanych targetach w kraju. Od 16.10 jest dystrybuowany za pośrednictwem satelity Hellas Sat 3.

Kanal D HD Romania
Kanal D HD Romania


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki umowie podpisanej z Hellas Sat, Kanal D zabezpieczy dystrybucję swojego sygnału telewizyjnego do wszystkich operatorów w Rumunii. Hellas Sat zapewnia szeroki zasięg na całym obszarze Europy Południowo-Wschodniej. Kanal D jest dostarczany w rozdzielczości HD w kodeku MPEG-4 jako przekaz SCPC zaszyfrowany w BISS.
 

To zaszczyt współpracować ze stacją telewizyjną Kanal D i powitać na pokładzie naszej floty Hellas Sat. Ta długoterminowa umowa pokazuje zaangażowanie Hellas Sat w obsługę rumuńskich nadawców telewizyjnych i operatorów DTH za pomocą jednego z najpotężniejszych systemów satelitarnych w regionie. Dzięki flagowej stacji telewizyjnej, takiej jak Kanal D, Hellas Sat wzmacnia swoją pozycję jako orbitalnego lidera dystrybucji DTH i kanałów telewizyjnych w Rumunii

- powiedział dyrektor generalny Hellas Sat, Christodoulos Protopapas.


Za projektem Kanal D stoi turecka spółka zależna Dogan Holding. Wraz z Kanal D2 i stacją radiową Impuls jest jedną z najbardziej lubianych firm medialnych w Rumunii, zapewniającą dostęp do informacji i wysokiej jakości rozrywki. Nadawca pokazuje widzom udane programy własnej produkcji, a także popularne seriale tureckie. Kanal D wystartował w marcu 2007 roku.

25 października br. Kanal D zakończył trwający niemal 10 lat dosył SCPC w standardowej rozdzielczości SD przez satelitę Eutelsat 16A (16°E) na częstotliwości 12,548 GHz, pol. V (SR: 3617, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK).

Nowe parametry techniczne Kanal D HD:
Hellas Sat 3 (39°E)
tp. - (12,724 GHz, pol. H, SR: 6250, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)

ID: KANAL D HD
PID V: 200 (MPEG-4/HD)
PID A: 210 (rum)
PID PCR: 200
SID: 1
PID PMT: 91
Kodowanie: BISS

Źródło: hellas-sat.net 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 250 zł Więcej...