reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Office PL” 3 w stacjach Canal+

dodano: 2023-11-03 10:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Comedy Central Canal+ Premium „The Office PL” W piątek, 3 listopada br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i CANAL+ Family, o godz. 22:00 w CANAL+ 1 i o godz. 23:00 w CANAL+ 4K Ultra HD wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1., 2. i 3. sezonu 3. polskiego serialu „The Office PL”, który został zrealizowany przez Jake Vision DGA Studio, CANAL+ Polska (Groupe CANAL+, TVN Media/Warner Bros. Discovery i Liberty Global Ventures Holding B.V.), w koprodukcji z Comedy Central Polska (Paramount Global) oraz przy współpracy z BBC Studios. Serial pojawi się także w serwisie VOD CANAL+ Online. Wcześniejsze odcinki emitują obecnie Comedy Central, CANAL+ Seriale i CANAL+ 4K Ultra HD.

Comedy Central Canal+ Premium „The Office PL”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dariusz Wasiak (w tej roli Adam Woronowicz) przejmuje TikToka. Charyzmatyczny pracownik Kropliczanki, największy obrońca tradycji i polskości, a także entuzjasta chodzenia po biurze w klapkach, założył TikToka. Czy polski internet jest gotowy na to trzęsienie ziemi? Premiera trzeciego sezonu serialu „The Office PL” odbędzie się w piątek, 3 listopada br.

Jakie zagadnienia pracy w biurze poruszy Dariusz? Jego cenne rady będą dotyczyć m.in. moralności w pozyskiwaniu papieru do domowej drukarki, doboru odpowiedniej garderoby, żeby zapewnić styl i szyk godny zaangażowanego pracownika, wskazówek, co należy zrobić z prezeską i psycholożką, czyli stosunku Dariusza do feminatywów, a nade wszystko - co ma wspólnego 200 g salcesonu kieleckiego z realizacją w życiu zawodowym.

- Nie byłem przekonany do tego ustrojstwa, TikTaka czy jak to tam, jak zresztą do tych wszystkich internetowych wynalazków. Ale Asia z Adamem zasugerowali mi, że jeśli to zrobię to miliony Polaków mogą zobaczyć jak krzewić polską kulturę i tradycję w biurze, walczyć z nikomu niepotrzebną nowoczesnością i zachować Boga, ojczyznę i honor nie tylko w sercu, ale również na biurku

- mówi Dariusz Wasiak, główny asystent CEO Kropliczanki.


Nowy sezon, nowi bohaterowie, a także nowa prezeska. Po zwycięstwie nad Michałem (Piotr Polak) w drugim sezonie o awans do centrali w Warszawie, Patrycja (Vanessa Aleksander) od razu przechodzi do działania, zarządzając wprowadzenie nowego napoju z logo Kropliczanki - energetyka. Stworzenie nowego produktu od zera to jednak bardzo ciężkie zadanie - trzeba wybrać logo marki, wygląd puszki, znaną „twarz” do promocji, powiększyć zespół o nowych pracowników. Wszystko to wprowadza w popłoch i stres skład siedleckiego biura. Krótki czas na realizację projektu to także test skuteczności Michała. Czy może to bardziej szukanie pretekstu do jego zwolnienia?

W trzecim sezonie „The Office PL” za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach widzowie ponownie zobaczą Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego, a także nowe twarze - Mateusza Króla i Małgorzatę Gorol. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentkami ze strony CANAL+ Polska są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman, natomiast producentem zewnętrznym jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński.

Premiera nowych odcinków odbędzie się w piątek, 3 listopada br. w serwisie VOD CANAL+ online oraz o godzinie 21:00 w CANAL+ Premium i CANAL+ Family, o godzinie 22:00 w CANAL+ 1 i o godzinie 23:00 w CANAL+ 4K Ultra HD (więcej tutaj).

„The Office PL” to polska wersja brytyjskiego serialu komediowego „The Office” (więcej tutaj).
 
Vanessa Aleksander w serialu „The Office PL”, foto: Łukasz Bąk
Vanessa Aleksander w serialu „The Office PL”, foto: Łukasz Bąk
Vanessa Aleksander i Piotr Polak w serialu „The Office PL”, foto: Łukasz Bąk
Vanessa Aleksander i Piotr Polak w serialu „The Office PL”, foto: Łukasz Bąk
Vanessa Aleksander i Monika Kulczyk w serialu „The Office PL”, foto: Jacek Bąk
Vanessa Aleksander i Monika Kulczyk w serialu „The Office PL”, foto: Jacek Bąk
Adam Woronowicz w serialu „The Office PL”, foto: Przemysław Pączkowski
Adam Woronowicz w serialu „The Office PL”, foto: Przemysław Pączkowski


„The Office PL” - sezon 3., emisja w piątki (od 3 listopada 2023 roku) o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ 4K Ultra HD, a wcześniejsze odcinki emitują obecnie Comedy Central, CANAL+ 4K Ultra HD i CANAL+ Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...