reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Duże zainteresowanie wystawą ANGA COM 2024

dodano: 2023-11-07 12:01 | aktualizacja: 2023-11-08 16:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: ANGACOM.de

AngaCom 2024 kolonia wystawa satkurier 360px Zainteresowanie wystawą ANGA COM 2024 jest już bardzo duże i to na 6 miesięcy przed rozpoczęciem. Już zarejestrowało się ponad 250 wystawców, którzy w porównaniu do 2023 roku zwiększą swoją powierzchnię stoiska średnio o ponad 10%. Rezerwacja stoisk, reklama i sponsoring jest możliwa na stronie internetowej www.angacom.de. Wiodące w Europie targi i kongres dotyczące Internetu szerokopasmowego, telewizji i Internetu odbędą się w Kolonii w dniach 14 - 16 maja 2024 r.

ANGA COM
Anga com 2024 entrance exhibition 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Z 470 wystawcami i 22 000 uczestnikami z 80 krajów, wystawa ANGA COM 2023 w maju zabłysła silnym wzrostem.

Powierzchnia wystawiennicza powiększyła się o 30% w porównaniu do roku poprzedniego. Osiągnięto wzrost liczby uczestników o 20% w porównaniu z 2022 r.

W 2024 r. ANGA COM ponownie skupi się na ważnych przyszłych tematach, takich jak światłowody, łączność, streaming i OTT.

W obszarze łączy szerokopasmowych słowa kluczowe: sieci wewnętrzne, łączność Wi-Fi, inżynieria lądowa i narzędzia cyfrowe do planowania sieci i otwartego dostępu staną się jeszcze ważniejsze. W sektorze mediów na szczycie list produktów wystawców znajdują się nowe rozwiązania w zakresie oprogramowania dla platform streamingowych, aplikacji TV, usług w chmurze i interfejsów użytkownika. Coraz większe przejście od liniowego do przesuniętego w czasie wykorzystania mediów stwarza nowe możliwości sprzedażowe dla dostawców w obszarze dystrybucji mediów.

Do największych wystawców należą dostawcy z branży telekomunikacyjnej, tacy jak:

Amadys, Astra, AVM, Casa Systems, CommScope, GM Plast, HUBER+SUHNER, Opternus, Teleste i WISI. 


W programie konferencji prelegenci znajdą się przedstawiciele firm:


Deutsche Telekom, Vodafone, Deutsche Glasfaser, Tele Columbus, NetCologne, M-net, ProSiebenSat.1, RTL Television, Netflix, DAZN i Paramount.

Dr Peter Charissé, dyrektor generalny ANGA COM powiedział:

 

- Wielki temat dotyczący wprowadzenia światłowodów w dalszym ciągu nadaje nam dużego impetu. Budżety inwestycyjne operatorów sieci pozostają wysokie i są uzupełniane dotacjami w wysokości 3 miliardów euro rocznie. Ogólnie rzecz biorąc, spodziewamy się, że w samych Niemczech w ciągu najbliższych 5-7 lat w rozwój sieci napłyną inwestycje znacznie przekraczające 50 miliardów euro. W zakresie FTTB (światłowód do budynku) przed nami wciąż potencjał ponad 20 mln nowych połączeń światłowodowych. Ponadto istnieje bardzo złożone wdrożenie wewnętrzne, szczególnie w Niemczech, które oferuje dalsze możliwości sprzedawcom i usługodawcom.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...