reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 20.06.2024

dodano: 2024-06-17 17:48 | aktualizacja: 2024-06-20 12:49
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Satkurier.pl poleca transmisję meczu Mistrzostw Europy: Hiszpania - Włochy. Polecamy także transmisję z ATP World Tour, Halle: Hubert Hurkacz - James Duckworth. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 2

 
11:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
2. runda

13:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
2. runda

15:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
2. runda

16:30 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
2. runda
 

Eurosport 1

14:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Mistrzostwa Francji:
Jazda indywidualna na czas

15:45 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Francji:
Jazda indywidualna na czas

19:00 Trójbój siłowy: World Open Classic Powerlifting Championships, Druskieniki:
Zawody
 

Eurosport 2

18:00 Szermierka: Mistrzostwa Europy:
3. dzień

21:00 Golf: Travelers Championship:
1. runda
 

Polsat Sport Premium 1

12:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
Hubert Hurkacz - James Duckworth
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

14:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
2. runda

16:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
2. runda

17:30 Lekkoatletyka: 6. Memoriał Ireny Szewińskiej:
Zawody
Komentarz: Przemysław Iwańczyk, Artur Partyka

 

Polsat Sport Premium 2

13:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
2. runda

15:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
2. runda

17:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
2. runda

19:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
2. runda
 

Polsat Sport Premium 3

14:30 Wyścigi konne: Royal Ascot:
Zawody




 

Polsat Sport Premium 4

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Argentyna




 

Polsat Sport Premium 5

17:30 Tenis: ATP World Tour, Halle:
2. runda




 

Polsat Sport 1

12:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Chiny - Japonia

15:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Tajlandia - Brazylia

18:00 Lekkoatletyka: 6. Memoriał Ireny Szewińskiej:
Zawody
Komentarz: Przemysław Iwańczyk, Artur Partyka
 

Polsat Sport 2

09:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Iran - Holandia

12:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
Hubert Hurkacz - James Duckworth
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

14:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
2. runda

16:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
2. runda

18:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
2. runda

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Kuba - Słowenia
 

Polsat Sport 3

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Brazylia - USA

16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Bułgaria - Włochy

18:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/4 finału
 

Polsat Sport Fight

12:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/4 finału

14:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/4 finału

16:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/4 finału

18:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/4 finału
 

Super Polsat

18:00 Lekkoatletyka: 6. Memoriał Ireny Szewińskiej:
Zawody
Komentarz: Przemysław Iwańczyk, Artur Partyka




 

TVP 1

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Słowenia - Serbia
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Hiszpania - Włochy
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 

TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Dania - Anglia 
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 

TVP Sport

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Słowenia - Serbia
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Dania - Anglia 
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Hiszpania - Włochy
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 

Viaplay

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
10. dzień

15:45 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20:
Tajwan - Dania

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20:
Holandia - Brazylia

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20:
Norwegia - Japonia

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
10. dzień

19:00 Baseball: Liga MLB:
Nationals - Diamondbacks

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Örebro

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Trelleborg - Häcken

01:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Giants

02:00 (cz/pt) Piłka nożna: Copa America:
Argentyna - Kanada
Komentarz: Mateusz Juza, Michał Gutka



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

539 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...