reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 22.06.2024

dodano: 2024-06-21 16:48 | aktualizacja: 2024-06-22 20:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Satkurier.pl poleca transmisję meczu Ligi Narodów siatkarzy: Serbia - Polska. Polecamy także transmisje z fazy grupowej Mistrzostw Europy. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 2

12:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/2 finału

14:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/2 finału

16:30 Padel: Premier Padel, Rzym:
Zawody

18:00 Padel: Premier Padel, Rzym:
Zawody

19:30 Padel: Premier Padel, Rzym:
Zawody

21:00 Padel: Premier Padel, Rzym:
Zawody
 

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Krajowa Liga Żużlowa:
OK Kolejarz Opole - Ultrapur Start Gniezno

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Texom Stal Rzeszów
 

Eleven Sports 1

19:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno - KS Apator Toruń
Komentarz: Marcin Musiał, Marcin Kuźbicki
 

Eurosport 1

11:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Mistrzostwa Hiszpanii:
Wyścig ze startu wspólnego

13:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Cross country short track kobiet

13:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Cross country short track mężczyzn

14:15 Kolarstwo szosowe kobiet: Mistrzostwa Francji:
Wyścig ze startu wspólnego

15:45 Kolarstwo szosowe kobiet: Mistrzostwa Włoch:
Wyścig ze startu wspólnego
 

Eurosport 2

15:45 Szermierka: Mistrzostwa Europy:
5. dzień

19:30 Golf: Travelers Championship:
3. runda
 

Fightklub

17:30 Sporty walki: National Fight Championship 19:
Gala

 

Golf Zone

19:00 Golf: Liv Golf, Nashville:
Zawody

 

Polsat

16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Serbia - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

 

Polsat Sport Premium 1

13:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/2 finału 
Hubert Hurkacz - Alexander Zverev

15:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/2 finału 
Jannik Sinner - Zhizhen Zhang

 

Polsat Sport Premium 2

13:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
1/2 finału 
Jordan Thompson - Lorenzo Musetti

15:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
1/2 finału 
Tommy Paul - Sebastian Korda

 

Polsat Sport Premium 3

14:30 Wyścigi konne: Royal Ascot:
Zawody




 

Polsat Sport Premium 4

13:00 Łucznictwo: Puchar Świata, Antalya:
Zawody




 

Polsat Sport Premium 5

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Francja - Japonia




 

Polsat Sport Premium 6

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Bułgaria - Argentyna




 

Polsat Sport 1

12:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
1/2 finału
Polska - Włochy

16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Serbia - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Słowenia - Włochy
 

Polsat Sport 2

09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Kanada - Holandia

13:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/2 finału
Hubert Hurkacz - Alexander Zverev

15:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
1/2 finału
Brazylia - Japonia

21:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Robert Whittaker - Ikram Aliskerov
 

Polsat Sport 3

09:00 Łucznictwo: Puchar Świata, Antalya:
Zawody

14:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
Finał singla
Maks KaśnikowskiCamilo Ugo Carabelli

15:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/2 finału
Jannik Sinner - Zhizhen Zhang
 

Polsat Sport Fight

14:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
Finał singla

16:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
Finał debla
 

Sportklub

22:30 Żeglarstwo: SailGP, Nowy Jork:
1. dzień

 

TVP 1

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Gruzja - Czechy
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Belgia - Rumunia 
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 

TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Turcja - Portugalia 
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 

TVP Sport

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Gruzja - Czechy
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Turcja - Portugalia 
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Belgia - Rumunia 
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 

Viaplay

10:45 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Hiszpanii:
Sprint
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

12:15 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Hiszpanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

13:00 Dart: European Darts Open:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
12. dzień

13:30 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Hungaroring:
1. wyścig

13:45 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Zolder:
1. wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Jerez:
1. wyścig

14:15 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Hiszpanii:
Sprint
Komentarz: Robert Smoczyński, Jakub Mikołajczak

15:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Jerez:
1. wyścig

15:45 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20:
Rumunia - Holandia

15:45 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20:
Dania - Norwegia

16:00 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Robert Smoczyński

16:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Jerez:
1. wyścig

16:30 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Zolder:
2. wyścig

17:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup Deutschland, Hungaroring:
1. wyścig

18:00 Rugby: United Rugby Championship:
Bulls - Glasgow Warriors

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20:
Szwecja - Czechy

18:00 Wyścigi samochodowe: F1 Academy, Grand Prix Hiszpanii:
1. wyścig

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
12. dzień

19:00 Dart: European Darts Open:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Firestone Grand Prix of Monterey:
Sesja treningowa

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Giants

23:15 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Firestone Grand Prix of Monterey:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Copa America:
Ecuador - Wenezuela
Komentarz: Tomasz Górski, Maciej Łuczak

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Braves

03:00 (so/nd) Piłka nożna: Copa America:
Meksyk - Jamajka
Komentarz: Kamil Kania, Michał Borkowski

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Angels



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...