reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Eurosport 4K w MagentaTV od T-Mobile

dodano: 2024-06-25 10:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: T-Mobile/WBD

Eurosport 4K Kanały Eurosport 3-9 HD i Eurosport 4K będą dostępne na czas igrzysk olimpijskich Paryż 2024 także (obok Inea, Vectra i Play) dla klientów usługi MagentaTV od T-Mobile. Warner Bros. Discovery w Polsce i T-Mobile podpisały umowę o współpracy. Igrzyska w Paryżu rozpoczną się już 26 lipca.

T-Mobile/WBD
MagentaTV T-Mobile WBD Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

8 okazjonalnych kanałów Eurosport dla klientów MagentaTV

Współpraca Warner Bros. Discovery Polska i T-Mobile zapewnia klientom dostęp do 8 kanałów pop-up Eurosportu - 7 w jakości HD i 1 w jakości 4K - w których będzie można oglądać transmisje z igrzysk olimpijskich. To ponad 830 godzin z różnych wydarzeń sportowych. Kanały okazjonalne Eurosportu będą transmitowały zawody z różnorodnych dyscyplin, w tym rozgrywek z tenisa, piłki nożnej, koszykówki, sportów walki, piłki ręcznej, siatkówki czy golfa.

Z kanałów Eurosport 3-9 HD i Eurosport 4K w ofercie T-Mobile, dostępnych w trakcie trwania Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024, bezpłatnie skorzystać będą mogli klienci MagentaTV, posiadający pakiet M lub L.
 

- W T-Mobile łączymy naszych klientów z tym, co najlepsze, dbając o ich wyjątkowe doświadczenia i będąc tam, gdzie wielkie emocje. Dlatego cieszę się ogromnie, że w naszej ofercie MagentaTV udostępnimy aż 8 nowych kanałów olimpijskich Eurosportu. Dzięki współpracy z Warner Bros. Discovery zaoferujemy emocje związane ze sportem na żywo w najwyższej jakości. Nie możemy się doczekać nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Połączmy siły, aby wspierać polskich sportowców rywalizujących na międzynarodowej arenie! - powiedział Goran Markovic, członek zarządu i dyrektor ds. B2C w T-Mobile Polska.

- Igrzyska Olimpijskie w Paryżu budzą wielkie emocje nie tylko wśród kibiców, ale także wśród osób, które na co dzień nie śledzą wydarzeń sportowych. Nasza wyjątkowa oferta aż 8 kanałów olimpijskich gwarantuje, że widzowie będą mogli oglądać zmagania zawodników w różnorodnych dyscyplinach. Teraz, dzięki naszej współpracy, będziemy mogli wspólnie przeżywać sportowe emocje także z klientami T-Mobile - podkreśla Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President - Revenue, Warner Bros. Discovery w Polsce.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...