reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

5G Bardziej – sieć T-Mobile w paśmie 3,7 - 3,8 GHz

dodano: 2024-01-27 23:32
autor: Jan Borejko | źródło: T-Mobile Polska

jeszcze szybciej 5G Bardziej T-Mobile Polska 360px T-Mobile przyspiesza, przebijając magiczną barierę 1 Gb/s, by klienci mogli cieszyć się doświadczeniami w najlepszej jakości. To wszystko dzięki 5G Bardziej – sieci stworzonej w oparciu o najlepszą technologię T-Mobile i pasmo C (3,7 – 3,8 GHz), 3 razy pojemniejszej niż sieci poprzednich generacji. Pełnią możliwości sieci 5G Bardziej mogą już cieszyć się pierwsi mieszkańcy Poznania, Piły, Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, Łodzi, Kielc, Radomia, Częstochowy, Warszawy i wielu innych miejscowości w całym kraju, ale to dopiero początek.

T-Mobile Polska
jeszcze szybciej 5G Bardziej T-Mobile Polska 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
5G Bardziej. „Najsieć” już dostępna dla klientów T-Mobile!

Już w tej chwili sygnał sieci 5G Bardziej dociera do naszych klientów za pośrednictwem 1448 stacji bazowych, a w ciągu najbliższych tygodni liczba stacji dostarczających klientom sygnał nowej sieci przekroczy 2000, obejmując ponad 26% populacji kraju.

Mapa zasięgu sieci 5G Bardziej dostępna jest pod adresem: www.t-mobile.pl/c/mapa-zasiegu

Oferty 5G Bardziej dla wszystkich

Możliwość skorzystania z jakości 5G Bardziej otrzymają klienci wszystkich aktualnych głosowych ofert abonamentowych w T-Mobile dla klientów indywidualnych. To samo dotyczy klientów ofert MagentaBIZNES oraz klientów ofert korporacyjnych. 

Dostęp do 5G Bardziej zyskają także klienci aktualnych ofert przedpłaconych: na doładowania (T-Mobile  MIX) oraz  Red Bull MOBILE, a także na kartę (oferty M, M+UA oraz L). Dodatkowo, przygotowaliśmy promocję, dzięki której od 1 lutego do 30 kwietnia z dostępu do 5G Bardziej będą mogli bez dodatkowych opłat korzystać wszyscy dotychczasowi klienci umów przedpłaconych (T-Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz T-Mobile MIX). 

- Klienci T-Mobile kochają najwyższą jakość sieci, więc wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Przyspieszamy naszą sieć, by mogli doświadczać cyfrowego świata jeszcze Bardziej

– powiedział Andreas Maierhofer, CEO T-Mobile Polska.

- Już dzisiaj każdy może być częścią tej rewolucji, a co za tym idzie doświadczyć nieskrępowanego dostępu do rozrywki, edukacji i kultury jakie daje 5G Bardziej oraz na własne oczy przekonać się jak nowe technologie pozwalają tworzyć w pełni cyfrowe społeczeństwo i innowacyjną gospodarkę 5.0. Chcemy, aby nasi klienci zawsze jako pierwsi mieli dostęp do najlepszych rozwiązań.


Z 5G Bardziej mogą również korzystać klienci wybierający ofertę Internetu domowego - technologia ta jest dostępna w większości aktualnych ofert.

- Od wielu miesięcy przygotowywaliśmy się, aby móc jak najszybciej zaoferować każdemu klientowi T-Mobile jak najlepszą jakość sieci 5G Bardziej. Oddajemy dziś w ich ręce sieć, której prędkości mogą być porównywane z łączami światłowodowymi. Poprzednie generacje sieci przyniosły nam rewolucję w postaci cyfrowych usług, nieskrępowanego dostępu do multimediów oraz sprawiły, że dziś filmy coraz częściej oglądamy w streamingu, a nie w telewizji. Zupełnie nowe, rewolucyjne, cyfrowe  technologie oparte na 5G powstają już dziś – wierzymy, że uruchomienie 5G Bardziej przyspieszy ich rozwój

– powiedział Alexander Jenbar, CTIO T-Mobile Polska.


Nielimitowane korzyści

To jednak nie wszystko. Z myślą o uruchomieniu nowej sieci wprowadziliśmy do naszej oferty portfolio smartfonów 5G, które dostępne są z rabatami sięgającymi nawet 1000 zł. Szczegóły aktualnej promocji dostępne są na tej stronie: www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/wyprzedaz. A w kolejnych tygodniach nasi klienci mogą spodziewać się dodatkowych promocji, we wszystkich przedziałach cenowych.  

Co więcej, dla nowych i obecnych klientów mamy rabaty na nielimitowaną ofertę L. Przenosząc numer do magentowej sieci i wybierając taryfę „L Nielimitowana”, klienci przez pierwsze 3 miesiące nie zapłacą abonamentu. Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwie umowy w ofercie  „L Nielimitowana”, przez 12 miesięcy za drugi abonament zapłacą tylko 20 zł. Dodatkowo w Magenta Moments będą dostępne unikalne oferty - specjalne akcje w aplikacji i online, tworzące wyjątkowe doświadczenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Z kolei klientom MagentaBIZNES, którzy chcą przenieść się do świata 5G Bardziej proponujemy skorzystanie z promocji Zimowe Okazje, w której dostępne są smartfony 5G w atrakcyjnych cenach. Klienci, którzy dopiero przychodzą do naszej sieci mogą otrzymać 12 miesięcy abonamentu za 0 zł. Szczegóły oferty dostępne są pod adresem www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/zimowe-okazjeMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...