reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 6.07.2024

dodano: 2024-07-04 16:06 | aktualizacja: 2024-07-06 17:20
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Satkurier.pl poleca transmisję z 1/4 finału Mistrzostw Europy: Anglia - Szwajcaria. Polecamy także transmisje z 3. rundy Wimbledonu. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Krajowa Liga Żużlowa:
Ultrapur Start Gniezno - Polonia Piła

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Texom Stal Rzeszów - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Polski, Łódź:
1. runda
 

Eurosport 1

12:45 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
8. etap: Semur-en-Auxois - Colombey-les-Deux-Eglises
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 

Eurosport 2

13:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Górna Sabaudia:
Zjazd kobiet

14:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Górna Sabaudia:
Zjazd mężczyzn

19:00 Golf: John Deere Classic:
3. runda
 

Fightklub

 
17:30 Boks: BKFC Prospect Series 7:
Gala

 

Motowizja

06:45 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS2 Raanitsa 1

07:45 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS3 Karaski 1

09:30 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS4 Raanitsa 2

10:50 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS5 Karaski 2 

12:45 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS6 Kanepi 1

14:20 Wyścigi samochodowe: LMGT3, European Le Mans Series, Imoli:
Sesja kwalifikacyjna

14:45 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS7 Mäeküla 1

15:35 Wyścigi samochodowe: LMP2, European Le Mans Series, Imoli:
Sesja kwalifikacyjna

16:35 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS8 Kanepi 2 

17:45 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS9 Mäeküla 2 

19:15 Rajdy samochodowe: Rajd Estonii: 
OS10 Elva linn 
 

Polsat Sport Premium 2

08:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Niemiec:
Sesja treningowa

09:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Niemiec:
Sesja treningowa

10:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
Sesja treningowa

10:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
1. sesja kwalifikacyjna

11:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
2. sesja kwalifikacyjna

12:15 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Niemiec:
1. wyścig

12:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Niemiec:
1. sesja kwalifikacyjna

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Niemiec:
2. sesja kwalifikacyjna

13:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Niemiec:
1. sesja kwalifikacyjna

14:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Niemiec:
2. sesja kwalifikacyjna

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
Sprint

16:10 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Niemiec:
2. wyścig
 

Polsat Sport Premium 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
M. Arevalo/M. Pavic - R. Arneodo/S. Verbeek

14:00 Tenis: Wimbledon:
C. Broom/A. Fery - N. Borges/A. Rinderknech

16:00 Tenis: Wimbledon:
N. Barrientos/F. Cabral - R. Matos/M. Melo

18:00 Tenis: Wimbledon:
M. Purcell/J. Thompson - F. Martin/M. Middelkoop

20:00 Tenis: Wimbledon:
C. Frantzen/H. Jebens - R. Bopanna/M. Ebden
 

Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon:
B. Krejcikova - J. Bouzas Maneiro

14:00 Tenis: Wimbledon:
F. Comesana - L. Musetti

16:00 Tenis: Wimbledon:
B. Krejcikova/L. Siegemund - S. Murray Sharan/E. Silva

18:00 Tenis: Wimbledon:
R. Hijikata/J. Peers - N. Skupski/M. Venus

20:00 Tenis: Wimbledon:
K. Krawietz/A. Panova - A. Krajicek/L. Siegemund
 

Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon:
B. Krejcikova - J. Bouzas Maneiro

14:00 Tenis: Wimbledon:
F. Comesana - L. Musetti

16:00 Tenis: Wimbledon:
B. Krejcikova/L. Siegemund - S. Murray Sharan/E. Silva

18:00 Tenis: Wimbledon:
R. Hijikata/J. Peers - N. Skupski/M. Venus

20:00 Tenis: Wimbledon:
K. Krawietz/A. Panova - A. Krajicek/L. Siegemund
 

Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon:
G. Mpetshi Perricard - E. Ruusuvuori

14:00 Tenis: Wimbledon:
K. Siniakova/T. Townsend - O. Gadecki/E. Lechemia

16:00 Tenis: Wimbledon:
J. Vandromme - G. Jang

18:00 Tenis: Wimbledon:
E. Sartz-Lunde - M. Stankiewicz
 

Polsat Sport 1

14:00 Tenis: Wimbledon:
B. Shelton - D. Shapovalov

17:00 Tenis: Wimbledon:
Iga Świątek - Julija Putincewa

19:30 Tenis: Wimbledon:
J. Rybakina - C. Wozniacki

21:00 Tenis: Wimbledon:
M. Arevalo/S. Zhang - A. Murray/E. Raducanu
 

Polsat Sport 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
A. Kalinska - L. Samsonowa

14:00 Tenis: Wimbledon:
C. Norrie - A. Zverev

16:00 Tenis: Wimbledon:
O. Jabeur - E. Svitolina

18:00 Tenis: Wimbledon:
N. Djokovic - A. Popyrin
 

Polsat Sport 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
H. Dart - Xin. Wang

14:00 Tenis: Wimbledon:
D. Miedwiediew - J-L. Struff

16:00 Tenis: Wimbledon:
Tomasz Berkieta - Pavle Marinkov
 

Polsat Sport Fight

12:00 Tenis: Wimbledon:
L. Pouille - A. De Minaur

14:00 Tenis: Wimbledon:
D. Collins - B. Haddad Maia

16:00 Tenis: Wimbledon:
T. Fritz - A. Tabilo
 

TVP 1

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Holandia - Turcja
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski
 

TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Anglia - Szwajcaria
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 

TVP 3 Poznań

14:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Lech Poznań - Dundee FC


 

TVP Sport

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Anglia - Szwajcaria
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Holandia - Turcja
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Newark: 
Shakur Stevenson - Artem Harutyunyan
 

Viaplay

09:00 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Norisring:
1. sesja kwalifikacyjna

10:15 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sprint
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

11:30 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Germany, Norisring:
1. wyścig

12:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Norisring:
1. wyścig

14:15 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sprint
Komentarz: Maciej Jermakow, Jakub Mikołajczak

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Djurgården

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Växjö - Brommapojkarna

15:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
1. wyścig

16:00 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Robert Smoczyński

16:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
1. wyścig

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
#OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Cellfast Wilki Krosno

17:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Honda Indy 200 at Mid-Ohio:
Sesja treningowa

17:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
1. wyścig

17:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Silverstone:
Sesja kwalifikacyjna

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Astros

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Honda Indy 200 at Mid-Ohio:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Copa America:
Kolumbia - Panama
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Braves - Philiies

03:00 (so/nd) Piłka nożna: Copa America:
Urugwaj - Brazylia
Komentarz: Piotr Domagała, Wojciech Piela



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...