reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kiedy wystartują Canal+ Extra?

dodano: 2024-07-10 12:38 | aktualizacja: 2024-07-12 13:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

liga Mistrzów CANAL+ Kanały CANAL+ Extra 1-7 z transmisjami meczów Ligi Mistrzów UEFA zostaną oficjalnie uruchomione 20 sierpnia, kiedy rozpocznie się 4. runda eliminacji. Na platformie CANAL+, kanały CANAL+ Extra będą dostępne w dodatkowym pakiecie Super Sport, obejmującym CANAL+ Extra 1 i 6 kanałów eventowych CANAL+ Extra 2-7 i VOD. Ile kosztuje dostęp do LM w CANAL+?

satkurier.pl
CANAL+ Extra CANAL+ 360 logo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Liga Mistrzów UEFA na platformie CANAL+

Abonenci CANAL+ będą mogli w sezonach 2024/25, 2025/26 i 2026/27 uzyskać dostęp do transmisji Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Młodzieżowej UEFA i Superpucharu UEFA. Na potrzeby LM, CANAL+ uruchomi aż 7 kanałów:
  • CANAL+ Extra 1 - kanał nadawany całodobowo,
  • CANAL+ Extra 2-4 - kanały nadawane okazjonalnie,
  • CANAL+ Extra 5-7 - kanały nadawane okazjonalnie, dostępne tylko przez internet.

Wszystkie te kanały będą nadawane w rozdzielczości HD. CANAL+ nie planuje transmisji 4K na start rozgrywek, ale jeśli takie transmisje będą realizowane w przyszłości, to CANAL+ ma o nich informować z wyprzedzeniem.

CANAL+ Extra 1-7 wystartują 20 sierpnia, wraz z rozpoczęciem 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. CANAL+ Extra 2-7 - tzw. kanały eventowe - będą uruchamiane tylko na czas trwania meczów rozgrywanych równolegle.

Wszystkie 7 kanałów: CANAL+ Extra 1-7, będą dostępne przez internet - na dekoderach 4K podłączonych do internetu i w CANAL+ online (zarówno dla abonentów z umowami, jak i dla niezależnych subskrybentów). Natomiast CANAL+ Extra 1-4 będą dostępne także przez satelitę.

Dodatkowo, na dekoderach 4K podłączonych do internetu i w CANAL+ online dostępna będzie kolekcja VOD Supersport.

Wybrane mecze będą też transmitowane na jednym z dotychczasowych kanałów wchodzących w skład opcji CANAL+. Ten kanał zmieni wkrótce nazwę na CANAL+ 360 (dotychczas nie ujawniono, o który kanał chodzi). Aktualizacja: Chodzi o kanał CANAL+ Family.

Kanały CANAL+ Extra 1-7 oraz kolekcja VOD Supersport będą stanowiły część dodatkowego pakietu Super Sport. Jego standardowa cena wynosi 20 zł miesięcznie w opcji ze zobowiązaniem lub 30 zł miesięcznie w opcji bez zobowiązania. Będzie go można dokupić tylko do wybranych pakietów CANAL+ (z kanałami CANAL+).

Dostęp do Ligi Mistrzów UEFA w CANAL+ od 65 zł miesięcznie

Poniżej przedstawiamy pełną ofertę CANAL+ z pakietem Super Sport, na podstawie ulotki CANAL+ udostępnionej nam przez jednego z użytkowników forum.satkurier.pl.

Paczki CANAL+ Super Sport:

Pakiet Entry+ CANAL+ Super Sport - 65 zł miesięcznie
Pakiet Relax+ CANAL+ Super Sport - 85 zł miesięcznie
Pakiet Extra+ CANAL+ Super Sport - 115 zł miesięcznie

Paczki CANAL+ Więcej Sportu:

Pakiet Entry+ CANAL+ Więcej Sportu - 75 zł miesięcznie
Pakiet Relax+ CANAL+ Więcej Sportu - 95 zł miesięcznie
Pakiet Extra+ CANAL+ Więcej Sportu - 125 zł miesięcznie

Paczki CANAL+ Więcej Sportu w porównaniu z CANAL+ Super Sport zawierają także dostęp do kanałów Eleven Sports i usługi Viaplay Medium. Kosztują o 10 zł więcej.
 

Ile kosztuje dostęp do Ligi Mistrzów w CANAL+ online?

W sierpniu pakiet Super Sport trafi również do oferty subskrypcyjnej CANAL+ online. W ofercie CANAL+ online z umową na 24 miesiące za dostęp do Ligi Mistrzów UEFA trzeba będzie zapłacić co najmniej 74 zł miesięcznie (sam pakiet Super Sport kosztuje 20 zł), natomiast w opcji miesięcznej subskrypcji co najmniej 84 zł (sam pakiet Super Sport w cenie 30 zł).


Podane ceny zawierają rabaty: 5 zł miesięcznie za zgody marketingowe i 5 zł miesięcznie za e-rachunek i terminową płatność. Ceny nie uwzględniają opłaty miesięcznej za najem dekodera. Umowa na 24 miesiące.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...