reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP...Erotyka z Hot Birda

dodano: 2005-12-13 21:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: DJ Kadet

tesknota_TV_logo_sk.jpg Nowy-stary kanał w polskiej wersji jest wyszukiwany z satelitów Hot Bird - 13E z częstotliwości 11.013H i Atlantic Bird 1- 12,5W z 11.389H. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby kanał ten nie był wyszukiwany pod nazwą TVP Erotyka. Czyżby to jeden z zapowiadanych kanałów tematycznych TVP?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVP Erotyka (i nie jest to żaden żart!) faktycznie jest wyszukiwany z satelity Hot Bird - 13E z 11.013H (SR=27500 FEC=3/4) oraz Atlantic Bird 1 - 12,5W z 11.389H (SR=15953, FEC=5/6).

Kanał nie jest kodowany, a za transmisję satelitarną na obu transponderach odpowiada dzierżawiąca je izraelska firma R.R. Satellite Communications Ltd.

Zaskakująca nazwa kanału TVP Erotyka jest wyszukiwana na nieudolnie zrealizowanym kanale satelitarnym z giełdą ofert erotycznych z Polski, którą nazywano wcześniej Tęsknota TV. Nagle ktoś chyba wpadł na genialny pomysł, by odbiorniki wyszukiwały ten kanał jako TVP Erotyka.

Ciekawe, co na to powiedzą władze Telewizji Polskiej, które chyba zbyt długo zwlekają z decyzjami co do uruchomienia kolejnych kanałów tematycznych, a tu masz, ktoś pomysłowy...zajął już miejsce z TVP Erotyką!strona R.R. Satellite Communications Ltd

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

99 zł Więcej...
reklama