reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Kultura z reklamami

dodano: 2006-08-22 16:13 | aktualizacja: 2006-09-01 13:51
autor: Magda Kowalczyk | źródło: rzeczpospolita

TVP Kultura Wraz z nowym kierownictwem jedynego, na razie kanału tematycznego TVP – TVP Kultura szykują się zmiany w ramówce, a także walka o większą publiczność, a przede wszystkim o młodego widza. Jesienią na kanale pojawią się także reklamy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rozmowie przeprowadzonej przez dziennik "Rzeczpospolita" Krzysztof Koehler – nowy szef TVP Kultura zapowiada zmiany dotyczące ramówki. Według niego obecna ramówka wymaga usystematyzowania i podzielenia na odpowiednie pasma, podobnie jak stosuje się to w przypadku innych stacji. Codziennej ramówce potrzebna jest większa przejrzystość i różnorodność gatunkowa.

Nowa TVP Kultura będzie także skierowana na nowe ośrodki kulturalne, a nie tylko na często hermetyczne wydarzenia w Warszawie i Krakowie. Według Krzysztofa Koehlera to co ważne dla kultury rozgrywa się także w mniejszych miejscowościach. Stacja skoncentruje się w dużej mierze na promowaniu kultury ludowej oraz odkrywanie lokalnych tradycji. Zapewne pomoże w tym emisja programu "Korzenie kultury", który zdominuje sobotnią ramówkę.

Nowy szef nie zapowiada zmian dotyczących zespołu redakcyjnego. W spadku po poprzedniej dyrekcji pozostał mu silny, specjalistyczny zespół, z pomocą którego można stworzyć kanał kulturalny na dobrym poziomie i który dotrze do większej rzeszy publiczności, a nie tylko do grona wtajemniczonych.

Aby zachęcić do kultury młodych ludzi, studentów, redakcja kanału postara się także o programy bliższe ich zainteresowaniom.

Od września na kanale TVP Kultura pojawią się reklamy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...