Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 7 stycznia
Liga BBVA (Hiszpania): Valladolid vs. Alavés (12:00)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
FA Cup (Szkocja): Dunfermline vs. Rangers (13:15)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
FA Cup (Anglia): Manchester United vs. Aston Villa (15:00)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
BBC HD (28.2E - FTA)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TV 3 Norge (5E - Videoguard)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Coupe de France (Francja): Paris St Germain vs. Nîmes (15:00)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
GNF 1 (Maroko): Olympique Safi vs. Association Salé (15:30)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
GNF 1 (Maroko): Olympique Khouribga vs. Hassania Agadir (15:30)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panionios vs. Iraklis Saloniki (15:45)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Skoda Xanthi vs. Olympiacos (15:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
FA Cup (Anglia): Cardiff City vs. Tottenham Hotspur (17:00)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:00): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (20:15): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Betis vs. Celta Vigo (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Espanyol vs. Recreativo Huelva (17:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Mallorca vs. Athletic Bilbao (17:00)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Levante vs. Racing Santander (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Getafe vs. Barcelona (17:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): Sport TV (30W - Nagravision 2)
Division 1 (Egipt): Al Ahly vs. Ismaili SC (17:00)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
1. Division (Cypr): Anorthosis Famagusta vs. Aris Limassol (17:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Arabian Champion's League (1/4 finału): Zamalek vs. Al Ahli Jeddah (17:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Liga BBVA (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Real Murcia (17:30)
-
Real Madrid TV (19.2E & 13E & 30W - FTA)
-
Localia (30W - Nagravision 2)
Coupe de France (Francja): Bayonne vs. Lyon (17:45)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. AEL Larissa (18:00)
-
ERT Sat (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Egaleo Athens (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Vila-Joiosa vs. L'Hospitalet (18:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
LFP Primera Division (Hiszpania): Deportivo La Coruña vs. Real Madrid (19:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport + (19.2E - Seca 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:50): TV B92 (16E - Codicrypt)
Ligat Al (Izrael): H. Maccabi Ramat Gan vs. Beitar Jerusalem (19:50)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
LFP Primera Division (Hiszpania): Villarreal vs. Valencia (21:00)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport (13E - Seca 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.