dodano: 2007-07-06 22:34 | aktualizacja:
2007-07-08 16:10
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 8 lipca 2007
Asian Cup (AFC AC): Australia vs. Oman (12:20)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Kass (26E & 7W - FTA)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Iraqiya Sports (7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Oman TV 2 (26E - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
Asian Cup (AFC AC): Wietnam vs. Zjednoczone Emiraty Arabskie (14:35)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Kass (26E & 7W - FTA)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Iraqiya Sports (7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Oman TV 2 (26E - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
African Champions League (CAF CL): ASEC Abidjan vs. Al Ahly (17:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Allsvenskan (Szwecja): Orebro vs. Halmstad (17:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
InterToto Cup (UEFA): FK Vetra Wilno vs. Legia Warszawa (17:55)
-
TVP 3 (13E - Conax CAS7 & Seca 2)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
InterToto Cup (UEFA): Trabzonspor vs. Vllaznia (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
African Champions League (CAF CL): Al Hilal vs. Espérance Tunis (19:30)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
CONMEBOL (Copa América): Meksyk vs. Paragwaj (22:05)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Iraqiya Sports (7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (FIFA): Nowa Zelandia vs. Meksyk (23:15)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.3)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (FIFA): Portugalia vs. Gambia (23:15)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
RAI Sport Sat (13E - FTA)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 2)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
CONMEBOL (Copa América): Argentyna vs. Peru (0:50)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Iraqiya Sports (7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (FIFA): Kanada vs. Kongo (2:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (FIFA): Chile vs. Austria (2:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
-
Retransmisja (9.07 - 20:15): TW1 (19.2E - FTA)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.