Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 23 września 2007
Mistrzostwa Świata Kobiet (FIFA WC): Norwegia vs. Chiny (11:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Liga Honra (Portugalia): Aves vs. Varzim (12:00)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Liga BBVA (Hiszpania): Hércules vs. Numancia (12:00)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Spartak Moscow (12:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Liga 2 (Rumunia): Sportul Studentesc vs. Delta Tulcea (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. Ajax (12:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Kaiserslautern (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
2. Bundesliga (Niemcy): Kickers Offenbach vs. Mainz 05 (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. FC Cologne (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Wehen vs. Carl Zeiss Jena (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super Ligaen (Dania): Lyngby vs. AaB Aalborg (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata Kobiet (FIFA WC): Brazylia vs. Australia (14:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Tom' Tomsk (14:00)
-
Retransmisja (22:10): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Newcastle United vs. West Ham United (14:30)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (17:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Polonia Bytom (14:30)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Feyenoord (14:30)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Utrecht (14:30)
-
Retransmisja (16:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. NEC Nijmegen (14:30)
-
Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Excelsior '31 vs. Groningen (14:30)
-
Retransmisja (20:00): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Super League (Szwajcaria): Zurich vs. Grasshoppers (15:00)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Premier League (Szkocja): Hibernian vs. Celtic (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Roma vs. Juventus (15:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
24 TV (42E - FTA)
-
TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport 1 (F/N) (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Livorno vs. Internazionale (15:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Film 2 Sport W/E (0.8W - Conax)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Empoli vs. Napoli (15:00)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Lazio (15:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Catania vs. Fiorentina (15:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Torino vs. Siena (15:00)
-
Mediaset Premium 5 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Palermo (15:00)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (19:30): 24 TV (42E - FTA)
-
Retransmisja (20:30): TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Everton (15:00)
-
Diema (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Show Shasha (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Amkar (15:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Sturm Graz (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Universitatea Craiova (15:30)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Portsmouth (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Tottenham Hotspur (16:00)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Show Series 1 Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (16:30): Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Super Ligaen (Dania): Brondby vs. FC Copenhagen (16:00)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Kasimpasa vs. Galatasaray (16:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Chelsea (17:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (19:00): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:40): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. Kalmar (17:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Bayer Leverkusen (17:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Bayern Munich (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
E2 (42E - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:55): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
A PFG (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Lokomotiv Sofia (17:00)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Valencia (17:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Murcia (17:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Mallorca (17:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Osasuna (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Deportivo La Coruna (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Levante vs. Athletic Bilbao (17:00)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Zenit St Petersburg (17:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Gloria Bistrita (17:45)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Sochaux (18:00)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. Salzburg (18:00)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Wacker Innsbruck vs. Rapid Vienna (18:00)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. OFI Crete (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): Esbjerg vs. Midtjylland (18:00)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Liga BBVA (Hiszpania): Málaga vs. Eibar (18:00)
-
Localia (30W - Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Bordeaux (18:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Super League (Grecja): AEK Athens vs. Atromitos (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Apollon Kalamaria vs. Aris Thessaloniki (18:00)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist Kharkiv vs. Metalurg Z (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Dnipro (18:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (20:10): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Benidorm vs. Villarreal "B" (18:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. APOP Kinuras (18:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Premier League (Iran): Sepahan vs. Pas (18:30)
-
IRIB TV 2 (62E - FTA)
Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Odd-Grenland (19:00)
-
TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Stromsgodset vs. Start (19:00)
-
TV 2 Sport 3 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsa vs. Lyn Oslo (19:00)
-
TV 2 Sport 4 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Sandefjord (19:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Benfica (19:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
CLP TV (13E - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:00): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Primera División (Meksyk): Toluca vs. Chivas Guadalajara (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Racing Santander (19:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
Primera División (Argentyna): Tigre vs. River Plate (19:00)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:10): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Fenerbahçe (19:30)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Poli Iasi (19:30)
-
Kanal D Romania (62E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Universitatea Cluj (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): Antena International (16E - FTA)
Tippeligaen (Norwegia): Stabak vs. Lillestrom (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): Ergotelis vs. Panathinaikos (20:15)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Gambrinus Liga (Czechy): Banik Ostrava vs. Sigma Olomouc (20:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Genoa (20:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
E2 (42E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (23:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Super Liga (Portugalia): Paços Ferreira vs. FC Porto (20:30)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
SIC International (16E & 13E - Viaccess PC 2.3)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 2)
Campeonatos (Brazylia): Palmeiras vs. Corinthians (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
RTRS (11W - BISS)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:10): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Lille (21:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:50): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Real Madrid (21:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Gimnasia Jujuy (21:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Super Lige (Serbia): Hajduk Kula vs. Bezanija (21:30)
-
RTS Sat (13E & 10E - FTA)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
African Champions League (CAF CL): Ittihad Libya vs. Al Ahly (22:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Vitória Setubal (22:15)
-
CLP TV (13E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (3:30): RTP International (19.2E & 13E - FTA)
Primera División (Argentyna): Lanús vs. Estudiantes LP (23:30)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Major League Soccer (USA): L.A. Galaxy vs. FC Dallas (2:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.