Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 4 października 2007
Puchar UEFA (UEFA): Rapid Bucharest vs. Nuremberg (16:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (UEFA): Anorthosis Famagusta vs. Tottenham Hotspur (16:45)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Five (28.2E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Lokomotiv Moscow vs. Midtjylland (17:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Erciyesspor vs. Atlético Madrid (18:00)
-
D Spor (42E - FTA)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Puchar UEFA (UEFA): Helsingborg vs. Heerenveen (18:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Puchar UEFA (UEFA): Hamburg vs. Litex Lovech (18:15)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Ligue 2 (Francja): Nantes vs. Gueugnon (18:15)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (UEFA): Zurich vs. Empoli (18:30)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Conto TV (13E - Videoguard)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (UEFA): Valerenga vs. Austria Vienna (19:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (UEFA): AaB Aalborg vs. Sampdoria (19:00)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:15): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Puchar UEFA (UEFA): Dnipro vs. Aberdeen (19:00)
-
BBC Two Scotland (28.2E - FTA)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
Puchar UEFA (UEFA): CSKA Moscow vs. Toulouse (19:00)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (UEFA): OB Odense vs. Sparta Prague (19:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Elfsborg vs. Dinamo Bucharest (19:00)
-
Prima TV Romania (62E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Puchar UEFA (UEFA): BK Häcken vs. Spartak Moscow (19:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Puchar UEFA (UEFA): Basel vs. FK Sarajevo (19:30)
-
NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (UEFA): Ajax vs. Dinamo Zagreb (19:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Virsliga (Łotwa): Liepajas Metalurgs vs. FK Riga (19:40)
-
LTV 7 (5E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Panionios vs. Sochaux (20:00)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Puchar UEFA (UEFA): FC Copenhagen vs. Lens (20:15)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 2 Danmark (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Belenenses vs. Bayern Munich (20:30)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Retransmisja (20:55): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Puchar UEFA (UEFA): Salzburg vs. AEK Athens (20:30)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Simulcast: ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
Puchar UEFA (UEFA): Galatasaray vs. Sion (20:30)
-
D Spor (42E - Videoguard)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (0:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Puchar UEFA (UEFA): Club Brugge vs. Brann (20:30)
-
Kanaal Twee (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (UEFA): Rennes vs. Lokomotiv Sofia (20:45)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (UEFA): Palermo vs. Mladá Boleslav (20:45)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Puchar UEFA (UEFA): Rapid Vienna vs. Anderlecht (20:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
VT 4 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Simulcast: ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
Puchar UEFA (UEFA): Metalist Kharkiv vs. Everton (20:45)
-
Five (28.2E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Crvena Zvezda Belgrade vs. Groclin Dyskobolia Grodzisk (20:45)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
RTRS (11W - BISS)
Puchar UEFA (UEFA): Twente vs. Getafe (20:45)
-
TV Oost (23.5E - FTA)
Blue Square Premier (Anglia): Woking vs. Farsley Celtic (20:45)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Bordeaux vs. Tampere United (21:00)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (UEFA): Bolton Wanderers vs. Rabotnicki (21:00)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Fiorentina vs. Groningen (21:00)
-
TV Noord (23.5E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
La 7 (12.5W - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Blackburn Rovers vs. AEL Larissa (21:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:30): Alfa TV (39E - Griffin)
Puchar UEFA (UEFA): AZ Alkmaar vs. Paços Ferreira (21:30)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Real Zaragoza vs. Aris Thessaloniki (22:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
Retransmisja (23:00): Mega Channel (13E - Irdeto 2)
Puchar UEFA (UEFA): Uniao Leiria vs. Bayer Leverkusen (22:15)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Major League Soccer (USA): Toronto FC vs. New York Red Bulls (1:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.