Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 7 października 2007
Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. Gimnasia La Plata (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Zenit St Petersburg (12:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
Liga Honra (Portugalia): Freamunde vs. Rio Ave (12:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Liga BBVA (Hiszpania): Racing Ferrol vs. Numancia (12:00)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Feyenoord (12:30)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (14:00): Sport Italia (13E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Ajax (12:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (16:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Roda JC (12:30)
-
Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Sunderland (13:00)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Hoffenheim (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Osnabrück (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Munchengladbach (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Erzgebirge Aue (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Paderborn (14:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Gloria Bistrita (14:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Poli Iasi (14:00)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Super Ligaen (Dania): Randers vs. Midtjylland (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Lige (Serbia): Hajduk Kula vs. Vojvodina (14:00)
-
RTS Sat (13E & 10E - FTA)
National League (Azerbejdżan): Bokelj vs. Petrovac (14:00)
-
RTCG Sat (16E & 13E - FTA)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Tom' Tomsk (14:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. Groningen (14:30)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Heracles Almelo (14:30)
-
Retransmisja (20:00): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Premier League (Anglia): Reading vs. Derby County (15:00)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. AIK Stockholm (15:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Gefle vs. Djurgarden (15:00)
-
Säsongskortet 3 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): GAIS vs. Brommapojkarna (15:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Juventus (15:00)
-
24 TV (42E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
Serie A (Włochy): Parma vs. Roma (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
TVE La 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:30): La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Cagliari (15:00)
-
La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Serie A (Włochy): Torino vs. Sampdoria (15:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Reggina (15:00)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Catania vs. Livorno (15:00)
-
La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Siena vs. Empoli (15:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:30): La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Gençlerbirligi (15:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Serie C1/A (Włochy): Venezia vs. Foggia (15:00)
-
Carpe Diem (13E - FTA)
Serie C1/B (Włochy): Ancona vs. Martina (15:00)
-
Studio 100 Sat (13E - FTA)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. SV Ried (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Premier League (Szkocja): Gretna vs. Celtic (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:15): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Chelsea (16:00)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Show Shasha (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Newcastle United vs. Everton (16:00)
-
Show Series 1 Extra (7W - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Otelul Galati (16:00)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Anglia): Liverpool vs. Tottenham Hotspur (16:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Premier League (Anglia): Manchester City vs. Middlesbrough (16:00)
-
Fox Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Fox Türkiye East (42E - FTA/BISS)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Karpaty (16:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (20:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Birmingham City (16:00)
-
Show Kids (7W - Irdeto 2)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. Lyngby (16:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Esbjerg vs. OB Odense (16:00)
-
Retransmisja (23:30): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Nuremberg (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
E2 (42E - FTA/BISS)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 5 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (21:00): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:05): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Bayer Leverkusen (17:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 5 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (19:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Veikkausliiga (Finlandia): FC Haka vs. Honka Espoo (17:00)
-
YLE TV 2 (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Luch Energiya (17:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Levante (17:00)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:00): Enter TV Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Villarreal (17:00)
-
Taquilla 10 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Murcia vs. Real Betis (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Almería (17:00)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Mallorca vs. Getafe (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Atlético Madrid (17:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (0:35): Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (19:00): Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Retransmisja (20:00): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Recreativo Huelva (17:00)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Deportivo La Coruna (17:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Enter TV Serbia (16E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 9 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:45): Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Retransmisja (22:50): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:45): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Fulham vs. Portsmouth (17:10)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Farul Constanta (17:45)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. Levadiakos (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Lyon (18:00)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:15): Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Odd-Grenland (18:00)
-
TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Stabak vs. Aalesund (18:00)
-
TV 2 Sport 3 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Stromsgodset vs. Sandefjord (18:00)
-
TV 2 Sport 4 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsa vs. Viking (18:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Bundesliga (Austria): Austria Kärnten vs. Rapid Vienna (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Salzburg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Asteras Tripolis vs. Panathinaikos (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Toulouse (18:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets vs. Dnipro (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
Retransmisja (21:50): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. Nea Salamis (18:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Orihuela vs. Levante "B" (18:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Super Lige (Serbia): Crvena Zvezda Belgrade vs. Banat (18:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. Lokomotiv Sofia (18:00)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Nordsjalland (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Zagłębie Lubin vs. Groclin Dyskobolia Grodzisk (18:15)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
Primera División (Meksyk): Toluca vs. Club América (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Kayserispor vs. Galatasaray (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Premier League (Iran): Sepahan vs. Esteghlal Teheran (19:00)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Boca Juniors (19:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
E2 (42E - FTA/BISS)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:05): NTV Türk (42E - FTA/BISS)
Liga 1 (Rumunia): Dacia Mioveni vs. Steaua Bucharest (19:30)
-
Kanal D Romania (62E - FTA)
Tippeligaen (Norwegia): Valerenga vs. Lillestrom (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Hajduk Split vs. Dinamo Zagreb (20:00)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Gambrinus Liga (Czechy): Banik Ostrava vs. Teplice (20:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Super Liga (Portugalia): Uniao Leiria vs. Benfica (20:15)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 2)
-
SIC International (16E - Viaccess PC 2.3)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Panionios vs. AEK Athens (20:15)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Lazio vs. AC Milan (20:30)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal + Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (21:30): Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Valladolid (21:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Campeonatos (Brazylia): Sao Paulo vs. Corinthians (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
RTRS (11W - BISS)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Super Liga (Portugalia): Académica vs. FC Porto (22:15)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): Newell's Old Boys vs. Independiente (22:20)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Retransmisja (2:00): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.