reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO we wszystkich trzech platformach

dodano: 2007-10-24 15:29 | aktualizacja: 2007-10-24 17:03
autor: Anna Sulisz | źródło: Inf. własna

hbo_blue_logo_sk.jpg HBO jest dostępne w przekazie satelitarnym na polskim rynku od 1998 roku. Pierwotnie kanał emitowano w ramach nieistniejącej już platformy Wizja TV, później na wyłączność w Cyfrze+. Po 9 latach obecności tylko w ramach jednego pakietu HBO dołączy od 1 stycznia 2008 do oferty wszystkich trzech graczy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tym samym wyłączność na emisję traci Cyfra+. HBO, HBO 2 i HBO Comedy nie znikną jednak z jej oferty, a jedynie podzieli się tymi kanałami z konkurencją.

24 października podczas konferencji oficjalnie podpisano umowę, na mocy której trzy stacje HBO dołączą jako opcja dodatkowa do pakietu Hity Filmowe platformy telewizji nowej generacji n.

Bliski podpisania porozumienia jest Cyfrowy Polsat, nie wiadomo jedynie jeszcze, czy umowa obejmie najbliższe 3, czy też 5 lat. Jest to jednak cały czas informacja nieoficjalna - Cyfrowy Polsat jeszcze jej nie potwierdza.

Ewentualne dołączenie kanałów HBO do Cyfrowego Polsatu uzupełniłoby ofertę o filmowy kanał premium, czego dotychczas brakowało abonentom.

Brak informacji co do startu HBO HD. Tu nie zapadły jeszcze decyzje co do pojawienia się w ofercie platform cyfrowych - rozmowy trwają także ze wszystkimi trzema graczami na naszym rynku. Wiadomo jedynie, że przekaz polskiej wersji HBO HD zostanie uruchomiony w marcu 2008 i będzie prowadzony z satelity Amos 1 (4.0°W), podobnie jak dosył pozostałych kanałów HBO w Europie Centralnej.

Kolejną zagadką jest dosył sygnału HBO dla trzech platform - czy uda im się porozumieć i korzystać z jednego źródła, czy może HBO zapewni dosył we własnym zakresie na satelicie Hot Bird?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama