reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CSA chce identyfikacji kanałów erotycznych

dodano: 2008-06-27 10:21 | aktualizacja: 2008-06-27 11:24
autor: Rafał Tomasiak | źródło: broadbandtvnews

Sex on TV Francuski regulator medialny CSA pisemnie zażądał od operatora Eutelsat podania wszelkich niezbędnych informacji nt. blisko 70 kanałów pornograficznych i erotycznych jakie są transmitowane na jednym z satelitów Eutelsata. Regulator chce pełnej identyfikacji kanałów, by móc je lepiej kontrolować.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulator CSA żąda pełnej identyfikacji wszystkich nadawców kanałów erotycznych, aby sprawdzić czy posiadają oni wymagane koncesje. Niedawno w kilku europejskich krajach, np. we Włoszech lub Francji było głośno o zbyt dużej liczbie satelitarnych stacji dla dorosłych dostępnych w wersji FTA.

Ostatnio ze względu na podniesione opłaty za transpondery satelity Hot Bird - 13E duża liczba erotycznych kanałów FTA zaczęła z tego satelity masowo znikać lub przenosić się na inne, tańsze satelity. Włoskie kanaly erotyczne FTA zaczęto przenosić na EuroBird 9 - 9E, bo we Włoszech promuje się układ multifeed 13E+9E. Wystarczy założyć obok konwerter z wąskim promiennikiem i przez przełącznik DiSEqC już jest odbiór z 9E.

Już teraz wstępnie możemy zapowiedzieć, że wiele kodowanych kanałów erotycznych zmieni transmisję z Hot Birda na EuroBirda 9E. Ma to dotyczyć m.in. kanałów RedLight, MCT, SexView (marzec 2009). Przybędzie za to Sex on TV.

Więcej o tym napiszemy w drukowanym magazynie SAT Kurier.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...