reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy Ferguson FT-8200 HD

dodano: 2008-08-29 11:03 | aktualizacja: 2008-08-29 11:32
autor: Anita Dąbek/Janusz Sulisz | źródło: Ferguson

ferguson_logo.png Ferguson wprowadza na polski rynek nowość - odbiornik HD cyfrowej telewizji naziemnej FT-8200 HD, który jest kompatybilny z kompresją MPEG-4, MPEG-2 dla DVB-T, a także oferuje możliwość dekodowania płatnych telewizji za pomocą modułu CAM (jest gniazdo CI). Odbiornik ten wyposażony jest w wyjście HDMI z obsługą HDCP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy odbiornik DVB-T HD Fergusona obsługuje pasma 7MHz i 8MHz, posiada wielojęzykowe meny ekranowe OSD i przyjazne użytkownikowi menu. Jego pamięć pozwala na zapis 1000 programów DVB-T, które można podzielić na oddzielne listy kanałów ulubionych, telewizyjnych i radiowych. Odbiornik umożliwia automatyczne lub ręczne wyszukiwanie dostępnych kanałów TV i radio.

Oprócz wspomnianego wcześniej wyjścia HDMI z obsługą HDCP, posiada także wyjście Component (YPbPr) z obsługą 1080i/720p, cyfrowe optyczne wyjście dźwięku S/PDIF. Odbiornik wyposażony jest również w system automatycznej konwersji PAL-NTSC-SECAM, obsługę logical channel number (LCN), obsługę teletekstu i napisów ekranowych, Elektroniczny Przewodnik Programów (EPG) oraz wiele innych funkcjonalności.

Więcej z SAT Kurierze 9/2008 (od 4 września w sprzedaży).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Produkty - testy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 439 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama