Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 18 października 2008
Primera División (Argentyna): Argentinos Jnrs vs. Huracán (0:10)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Gama vs. Avaí (1:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
J-League (Japonia): Gamba Osaka vs. Jubilo Iwata (9:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Tom' Tomsk (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Shinnik vs. Rubin Kazan' (12:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Szkocja): Inverness CT vs. Celtic (13:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (17:40): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Chelsea (13:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Allsvenskan (Szwecja): AIK Stockholm vs. IFK Norrköping (14:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Sofia vs. Litex Lovech (14:30)
-
BNT Sat (16E - FTA)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Zenit St Petersburg (14:45)
-
5 Kanal (53E & 40E - FTA)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. Nordsjælland (15:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
NB I (Węgry): Honvéd vs. Haladás (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Kryvbas (15:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
Serie B (Włochy): Parma vs. Empoli (15:00)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Brescia vs. Triestina (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Avellino vs. Bari (15:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Grosseto vs. Salernitana (15:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cittadella vs. Livorno (15:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Sassuolo vs. Mantova (15:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Rimini (15:00)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Vicenza (15:00)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Eskisehirspor (15:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Erste Liga (Austria): Wacker Innsbruck vs. Weiner Neustadt (15:15)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. GKS Bełchatów (15:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Bayer Leverkusen (15:30)
-
Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Hoffenheim (15:30)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Stuttgart (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 7 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:45): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Bayern Munich (15:30)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Arminia Bielefeld (15:30)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Ergotelis (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panserraikos vs. Asteras Tripolis (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Everton (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Liverpool vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Fulham vs. Sunderland (16:00)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Portsmouth (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Adeccoligaen (Norwegia): Start vs. Sogndal (16:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Kalmar vs. IFK Gotenberg (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Farul Constanta vs. Poli Timisoara (16:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. FC Copenhagen (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Spartak Moscow (17:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (20:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist Kharkiv vs. Arsenal Kyiv (17:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Ekstraklasa (Polska): Śląsk Wrocław vs. Arka Gdynia (17:30)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Bundesliga (Austria): Austria Kärnten vs. Rapid Vienna (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. LASK Linz (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Kapfenberg vs. SV Ried (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Sturm Graz (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Reggiana (18:00)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
Liga 1 (Rumunia): Poli Iasi vs. FC Brasov (18:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Prva Liga Telekom (Słowenia): Maribor vs. Domzale (18:00)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
Super Lig (Turcja): Kocaelispor vs. Fenerbahçe (18:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Panionios vs. Aris Thessaloniki (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): ŁKS Łódź vs. Legia Warszawa (18:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:25): Orange Sport (13E - Seca 2)
Championship (Anglia): Crystal Palace vs. Barnsley (18:20)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. West Bromwich Albion (18:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
A PFG (Bułgaria): Levski Sofia vs. Belasitsa (18:30)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Heracles Almelo (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Toulouse (19:00)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Grenoble (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Nice (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nantes vs. St Etienne (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Lorient (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Le Havre (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Molde (19:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Ligaen 1 (Dania): Skive vs. Silkeborg (19:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
1. Division (Cypr): Anorthosis Famagusta vs. AEP Paphos (19:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Piast Gliwice (19:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. PSV Eindhoven (19:45)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (20:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:30): Sport Italia (13E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Heerenveen (19:45)
-
Eredivisie Live 3 (23.5E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Real Madrid (20:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Retransmisja (19.10 - 0:15): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (20:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Napoli vs. Juventus (20:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Groningen (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:40): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Lille (21:00)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Bahia vs. Corinthians (21:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): Colón Santa Fé vs. Independiente (21:10)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Villarreal (22:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TV Canaria Gomera (30W - BISS)
-
Retransmisja (22:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Botafogo vs. Santos FC (23:20)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportsXchange (28.5E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
-
RTRS (11W - BISS)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TV Kosava (16E - VideoGuard)
Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. San Martín (23:20)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.