Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 19 października 2008
Major League Soccer (USA): Houston Dynamo vs. L.A. Galaxy (1:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Série B (Brazylia): ABC vs. São Caetano (1:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Atlante (2:00)
-
Retransmisja (15:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 2 (Rumunia): Forex Brasov vs. Petrolul Ploiesti (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. Dinamo Moscow (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (17:15): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Liga 2 (Rumunia): Sportul Studentesc vs. Ceahlaul (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Vitesse Arnhem (12:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Greuther Fürth (14:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. St Pauli (14:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Koblenz (14:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Ingolstadt 04 (14:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Wehen vs. FSV Frankfurt (14:00)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Amkar (14:00)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): Randers vs. Vejle BK (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Pandurii (14:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Lige (Serbia): Napredak vs. Crvena Zvezda Belgrade (14:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Botev Plovdiv vs. CSKA Sofia (14:00)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Superettan (Szwecja): Orgryte vs. Väsby United (14:00)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Championship (Anglia): Sheffield Wednesday vs. Sheffield United (14:15)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (16:00): Ring TV (16E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. FC Moscow (14:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): Willem II vs. Feyenoord (14:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Retransmisja (20:30): Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:20): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): De Graafschap vs. AZ Alkmaar (14:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (17:00): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Utrecht (14:30)
-
Retransmisja (16:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Virsliga (Łotwa): Skonto vs. Ventspils (14:45)
-
LTV 7 Latvia (5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hibernian vs. Hearts (15:00)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Sampdoria (15:00)
-
OBN (4W - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
La 7 Cartapiù C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Atalanta (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Bologna vs. Lazio (15:00)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Lecce vs. Udinese (15:00)
-
La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Torino vs. Cagliari (15:00)
-
La 7 Cartapiù E (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Siena (15:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Catania vs. Palermo (15:00)
-
La 7 Cartapiù D (12.5W - Irdeto 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Ternana vs. Perugia (15:00)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Lega Pro Division 1A (Włochy): Reggiana vs. Verona (15:00)
-
Conto TV 2 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Benevento vs. Pescara (15:00)
-
Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): GAIS vs. Malmö (15:00)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Ljungskile vs. Halmstad (15:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Dnipro vs. Metalurg Donetsk (15:00)
-
TET Ukraine (5E - BISS)
Super Lig (Turcja): Gençlerbirligi vs. Besiktas (15:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. Salzburg (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): AEK Athens vs. AEL Larissa (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Hull City vs. West Ham United (16:00)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Arges Pitesti (16:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Esbjerg (16:05)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Lechia Gdańsk vs. Górnik Zabrze (16:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (20.10 - 0:00): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
Premier League (Anglia): Stoke City vs. Tottenham Hotspur (17:00)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Schalke 04 (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arena Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Nancy (17:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Rennes (17:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20.10 - 0:45): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (19:00): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Lech Poznań (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Numancia (17:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Getafe (17:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Deportivo La Coruña (17:00)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Mallorca (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Recreativo Huelva (17:00)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Osasuna (17:00)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Metalurg Z (17:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (22:15): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Khimki (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Ligaen (Dania): SønderjyskE vs. Brøndby (17:30)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
NB I (Węgry): Diósgyör vs. Ujpest (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Stromsgodset (18:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Viking (18:00)
-
TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Ham-Kam vs. Lyn Oslo (18:00)
-
TV 2 Sport 3 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Bodo/Glimt (18:00)
-
TV 2 Sport 4 (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Gaz Metan (18:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Panathinaikos (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Panthrakikos (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
1. Division (Cypr): Alki Larnaka vs. AEK Larnaka (18:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Trabzonspor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Barcelona (19:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Sitel (16E - FTA)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:30): NTV Spor (42E - FTA/BISS)
Primera División (Meksyk): Toluca vs. Pachuca (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Stabæk (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Gambrinus Liga (Czechy): Viktoria Plzen vs. Sparta Prague (20:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Campeonatos (Brazylia): Palmeiras vs. São Paulo (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportsXchange (28.5E - FTA)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
-
TV Kosava (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (20.10 - 1:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20.10 - 0:00): RTRS (11W - BISS)
-
Retransmisja (23:15): Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Sibenik vs. Dinamo Zagreb (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Roma vs. Internazionale (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
OBN (4W - FTA)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Ligat Al (Izrael): Beitar Jerusalem vs. Hapoel Petach-Tikva (20:50)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Marseille (21:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Sevilla (21:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Boca Juniors (21:20)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Vasco da Gama vs. Flamengo (22:10)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): Godoy Cruz vs. Newell's Old Boys (23:40)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.