reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja cyfrowa TP z satelity

dodano: 2008-10-28 11:42 | aktualizacja: 2008-10-28 12:38
autor: Anita Dąbek | źródło: TP

logo TP nowe tpsa Telekomunikacja Polska rozpoczyna świadczenie usług telewizyjnych w oparciu o technologię satelitarną i wprowadza nową ofertę - neostrada tp z telewizją w atrakcyjnych cenach. W umowach na 24 miesiące za cenę neostrady tp - 512 kb/s, 1Mb/s lub 2Mb/s, klient otrzymuje dodatkowo możliwość oglądania ponad 30 programów telewizyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki technologii satelitarnej możemy zaproponować ofertę usług multimedialnych o wiele większej grupie klientów, którzy do tej pory pozostawali poza zasięgiem usług w technologii kablowej (ADSL). To dla nas prawdziwie przełomowy moment - powiedział Dominique Lesage, Dyrektor Grupy TP ds. Kontentu. W naszej strategii założyliśmy, że TP będzie operatorem multimedialnym, dziś jesteśmy o kolejny krok bliżej tego celu.

W nowym pakiecie, TP w całej Polsce będzie oferować cyfrową telewizję w technologii satelitarnej (DTH) lub, tak jak dotychczas, za pośrednictwem linii telefonicznej w technologii ADSL (IPTV), której zasięg obejmuje duże miasta. Dzięki wdrożeniu technologii satelitarnej zasięg usługi znacznie powiększył grupę potencjalnych klientów i wynosi obecnie ponad 9 mln gospodarstw domowych. Cena będzie identyczna niezależnie od tego, w jakiej technologii będzie świadczona, a wybór technologii (IPTV/DTH) będzie uzależniony od warunków technicznych w konkretnej lokalizacji.

Przy zawarciu umowy na 24 miesiące, klient zapłaci tyle samo, ile za sam Internet z liveboxem (w przypadku promocji Internet dla każdego).

neostrada tp 512 + usługa tv - 59,90 zł/m-c
neostrada tp 1024 + usługa tv - 69,90 zł/m-c
neostrada tp 2048 + usługa tv - 89,90 zł/m-c

Jednorazowa opłata aktywacyjna w promocji wynosi 12,20 zł z VAT. Klienci mogą również kupić antenę satelitarną w promocyjnej cenie 1,22 zł VAT i skorzystać z oferty jednej z rekomendowanych przez TP firm instalatorskich, które zamontują antenę.

Klienci korzystający z telewizji w technologii satelitarnej, oprócz ponad 30 polskich i zagranicznych programów telewizyjnych, które otrzymają w ramach abonamentu, dodatkowo mogą odbierać dostępne na satelicie Hot Bird kanały niekodowane (ponad 200 programów). Ponadto będą mogli dokupić nowy kanał sportowy Orange Sport oraz Multipakiet Canal+ z oferty Cyfry+, pakiet składający się z 4 programów: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport2.

Klienci, którzy będą odbierać telewizję za pośrednictwem linii telefonicznej, również otrzymają dostęp do ponad 30 polskich i zagranicznych programów telewizyjnych w ramach abonamentu oraz możliwość dokupienia pakietów telewizyjnych tp - M, L, HBO, i Orange sport oferujących dostęp do ponad 50 kanałów lub jednego z pakietów Cyfry+ (do wyboru są 4 pakiety).

Telekomunikacja Polska dąży do tego by wszystkim klientom usług telewizyjnych jak najszybciej zaproponować identyczną ofertę programową, niezależnie od technologii w jakiej świadczy usługę. W 2009 roku firma planuje uruchomić wideo na życzenie dla użytkowników telewizji w technologii satelitarnej. Obecnie mają do niej dostęp tylko użytkownicy telewizji IPTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...