reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja cyfrowa TP z satelity

dodano: 2008-10-28 11:42 | aktualizacja: 2008-10-28 12:38
autor: Anita Dąbek | źródło: TP

logo TP nowe tpsa Telekomunikacja Polska rozpoczyna świadczenie usług telewizyjnych w oparciu o technologię satelitarną i wprowadza nową ofertę - neostrada tp z telewizją w atrakcyjnych cenach. W umowach na 24 miesiące za cenę neostrady tp - 512 kb/s, 1Mb/s lub 2Mb/s, klient otrzymuje dodatkowo możliwość oglądania ponad 30 programów telewizyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki technologii satelitarnej możemy zaproponować ofertę usług multimedialnych o wiele większej grupie klientów, którzy do tej pory pozostawali poza zasięgiem usług w technologii kablowej (ADSL). To dla nas prawdziwie przełomowy moment - powiedział Dominique Lesage, Dyrektor Grupy TP ds. Kontentu. W naszej strategii założyliśmy, że TP będzie operatorem multimedialnym, dziś jesteśmy o kolejny krok bliżej tego celu.

W nowym pakiecie, TP w całej Polsce będzie oferować cyfrową telewizję w technologii satelitarnej (DTH) lub, tak jak dotychczas, za pośrednictwem linii telefonicznej w technologii ADSL (IPTV), której zasięg obejmuje duże miasta. Dzięki wdrożeniu technologii satelitarnej zasięg usługi znacznie powiększył grupę potencjalnych klientów i wynosi obecnie ponad 9 mln gospodarstw domowych. Cena będzie identyczna niezależnie od tego, w jakiej technologii będzie świadczona, a wybór technologii (IPTV/DTH) będzie uzależniony od warunków technicznych w konkretnej lokalizacji.

Przy zawarciu umowy na 24 miesiące, klient zapłaci tyle samo, ile za sam Internet z liveboxem (w przypadku promocji Internet dla każdego).

neostrada tp 512 + usługa tv - 59,90 zł/m-c
neostrada tp 1024 + usługa tv - 69,90 zł/m-c
neostrada tp 2048 + usługa tv - 89,90 zł/m-c

Jednorazowa opłata aktywacyjna w promocji wynosi 12,20 zł z VAT. Klienci mogą również kupić antenę satelitarną w promocyjnej cenie 1,22 zł VAT i skorzystać z oferty jednej z rekomendowanych przez TP firm instalatorskich, które zamontują antenę.

Klienci korzystający z telewizji w technologii satelitarnej, oprócz ponad 30 polskich i zagranicznych programów telewizyjnych, które otrzymają w ramach abonamentu, dodatkowo mogą odbierać dostępne na satelicie Hot Bird kanały niekodowane (ponad 200 programów). Ponadto będą mogli dokupić nowy kanał sportowy Orange Sport oraz Multipakiet Canal+ z oferty Cyfry+, pakiet składający się z 4 programów: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport2.

Klienci, którzy będą odbierać telewizję za pośrednictwem linii telefonicznej, również otrzymają dostęp do ponad 30 polskich i zagranicznych programów telewizyjnych w ramach abonamentu oraz możliwość dokupienia pakietów telewizyjnych tp - M, L, HBO, i Orange sport oferujących dostęp do ponad 50 kanałów lub jednego z pakietów Cyfry+ (do wyboru są 4 pakiety).

Telekomunikacja Polska dąży do tego by wszystkim klientom usług telewizyjnych jak najszybciej zaproponować identyczną ofertę programową, niezależnie od technologii w jakiej świadczy usługę. W 2009 roku firma planuje uruchomić wideo na życzenie dla użytkowników telewizji w technologii satelitarnej. Obecnie mają do niej dostęp tylko użytkownicy telewizji IPTV.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama