dodano: 2009-07-16 12:26 | aktualizacja:
2009-07-16 12:42
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 19 lipca 2009
CONCACAF Gold Cup (Reprezentacje): USA vs. Panama (2:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Khimki (9:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Kluby): TSV Aindling vs. Fenerbahçe (11:00)
-
Fenerbahçe TV (42E - FTA/BISS)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Lokomotiv Moscow (11:45)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Kryliya Sovetov (14:00)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
Super Ligaen (Dania): SønderjyskE vs. Randers (14:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): Køge vs. Silkeborg (16:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): FC Moscow vs. Kuban Krasnodar (16:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
T-Home Cup 2009 (Kluby): Mecz o 3. miejsce (16:45)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Austria Vienna (17:00)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ORF 1 HD (19.2E - Cryptoworks)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Obolon Kyiv vs. Metalist Kharkiv (17:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Allsvenskan (Szwecja): Djurgården vs. Elfsborg (18:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Gefle vs. Helsingborg (18:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): IFK Gotenberg vs. Trelleborg (18:00)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Säsongskortet 3 (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. OB Odense (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Club Brugge vs. AZ Alkmaar (18:00)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Metalurg Z (18:00)
-
Pershiy Nacionalniy (36E & 5E - Irdeto 2/Viaccess PC 2.5/VideoGuard)
Towarzyski (Kluby): Willem II vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. Zenit St Petersburg (18:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
T-Home Cup 2009 (Kluby): Mecz finałowy (18:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Dnipro (19:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Towarzyski (Kluby): Rapid Vienna vs. Liverpool (19:15)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ORF 1 HD (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (20:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:15): LFC TV (28.5E - Videoguard)
Premier League (Irlandia): Bohemians vs. Derry City (20:00)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Catania vs. Besiktas (20:00)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Paderborn vs. Borussia Dortmund (20:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Série A (Brazylia): Cruzeiro vs. Corinthians (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
CONCACAF Gold Cup (Reprezentacje): Gwadelupa vs. Kostaryka (21:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.