dodano: 2009-07-20 11:56 | aktualizacja:
2009-07-20 12:11
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wtorek - 21 lipca 2009
Towarzyski (Kluby): PSV Eindhoven vs. Racing Genk (15:00)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Towarzyski (Kluby): CFR Cluj vs. AEK Athens (17:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:15): Pro TV International (16E & 5E - FTA)
UEFA Liga Mistrzów (Kluby): FC Baki vs. Ekranas (17:00)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
UEFA Euro 2009 do lat 19 (Reprezentacje): Ukraina vs. Słowenia (18:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (00:00): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Retransmisja (00:00): British Eurosport (28.2E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Hoffenheim vs. Fenerbahçe (18:00)
-
EuroFutbol (42E - VideoGuard)
Towarzyski (Kluby): Stuttgart Kickers vs. Bayern Munich (18:30)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
UEFA Liga Mistrzów (Kluby): Sant Julia vs. Levski Sofia (18:45)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
UEFA Liga Mistrzów (Kluby): APOEL Nicosia vs. EB/Streymur (19:00)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Towarzyski (Kluby): Heerenveen vs. Trabzonspor (19:00)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
Superettan (Szwecja): IFK Norrköping vs. Mjällby AIF (19:15)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
UEFA Euro 2009 do lat 19 (Reprezentacje): Turcja vs. Hiszpania (19:30)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Towarzyski (Kluby): Marseille vs. Bordeaux (20:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
Vodacom Challenge (Kluby): Kaizer Chiefs vs. Manchester City (20:15)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 13E & 7W - FTA)
UEFA Liga Mistrzów (Kluby): Dinamo Zagreb vs. Pyunik (20:30)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Kluby): Benfica Lisbona vs. Atlético Madrid (20:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
UEFA Liga Mistrzów (Kluby): Partizan Belgrade vs. Rhyl (20:45)
-
RTS 1 (16E - Videoguard)
UEFA Liga Mistrzów (Kluby): Stabæk vs. KF Tirana (20:45)
-
Viasat 4 (5E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Vitória Guimarães vs. FC Porto (22:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.