reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HANNspree zdominuje targi IFA 2009

dodano: 2009-07-22 13:14 | aktualizacja: 2009-07-22 13:18
autor: Anita Dąbek | źródło: HANNspree

Hannspree HANNspree, tajwański producent urządzeń elektroniki użytkowej od niedawna obecny w Polsce, zapowiada zdominowanie tegorocznych targów elektroniki użytkowej IFA (4-9 września) i prezentację urządzeń o bardzo oryginalnych, nietypowych kształtach. Uczestnikom wydarzenia trudno będzie ominąć przygotowane w tym celu 448 m2 powierzchni wystawienniczej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na wystawie firma zaprezentuje nowości produktowe, zorganizuje konkursy, pokazy sportowe oraz loterię z główną nagrodą w postaci designerskiego telewizora HANNspree.

Szerokie możliwości w projektowaniu wyglądu i rozwoju produktów to główne przesłanie towarzyszące firmie HANNspree od lat. Producent słynie już m. in. z produkcji telewizorów w kształcie jabłek, piłek do kosza oraz zwierząt. Podczas targów HANNspree przedstawi swoje portfolio urządzeń z segmentu elektroniki użytkowej, w tym pełną gamę designerskich monitorów oraz telewizorów LCD, cyfrowych ramek, netbooków i fotobudzików. Dodatkowo zaprezentowanych zostanie wiele interesujących nowości z serii Novelty, która wzbogaci się o linię dużego rozmiaru telewizorów w pluszowych obudowach, na przykład w kształcie zebry, żyrafy, wielbłąda i polarnego niedźwiedzia. Uczestnicy IFA jako pierwsi zobaczą także nową linię ekonomicznych telewizorów z rodziny JOY, o przekątnych ekranu do 55 cali.

W dniach 5-6 września zostanie zorganizowana loteria HANNspree TV, podczas której każdy zwiedzający będzie mógł otrzymać od firmowej hostessy ulotkę uprawniającą do udziału w odbywającym się co 2 godziny losowaniu nagród.

Produkty HANNSpree zostaną zaprezentowane w hali 27, przy stoisku nr 430, podczas gdy pokazy sportowe odbędą się na powierzchni 400 m2 w Sommergarten. Więcej informacji na temat HANNspree dostępnych jest na stronie producenta: www.hannspree.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...