dodano: 2009-07-22 17:30 | aktualizacja:
2009-07-22 17:56
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 24 lipca 2009
CONCACAF Gold Cup (Reprezentacje): Honduras vs. USA (1:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Série A (Brazylia): Corinthians vs. Vitória (2:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
CONCACAF Gold Cup (Reprezentacje): Kostaryka vs. Meksyk (4:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Towarzyski (Kluby): FC Seoul vs. Manchester United (13:00)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
MU TV (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:40): Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Khimki vs. Amkar (16:45)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Europy do lat 19 (Reprezentacje): Serbia vs. Hiszpania (17:30)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Erste Liga (Austria): Altach vs. Austria Vienna (AM) (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): FC Lustenau vs. Dornbirn (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Gratkorn vs. Hartberg (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): St Pölten vs. Salzburg Jnrs (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Wacker Innsbruck vs. Austria Lustenau (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Towarzyski (Kluby): AEK Athens vs. Ankaragucu (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets vs. Arsenal Kyiv (18:00)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Retransmisja (00:40): TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Wembley Cup 2009 (Kluby): Celtic vs. Al Ahly (18:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Nessma TV (26E & 7W - FTA)
-
Kanal 1 Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Telekanal Futbol (90E - Viaccess PC 2.6)
Mistrzostwa Europy do lat 19 (Reprezentacje): Ukraina vs. Anglia (18:30)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Towarzyski (Kluby): Sunderland vs. Benfica (19:00)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
NB I (Węgry): Nyíregyháza vs. Vasas (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Towarzyski (Kluby): LDU Quito vs. Al Ittihad Jeddah (20:30)
-
ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Austria Vienna (20:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): FC Cologne vs. Bayern Munich (20:45)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
RTL Deutschland (19.2E - FTA)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Wembley Cup 2009 (Kluby): Tottenham Hotspur vs. Barcelona (21:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Nessma TV (26E & 7W - FTA)
-
Kanal 1 Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Telekanal Futbol (90E - Viaccess PC 2.6)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Towarzyski (Kluby): Ajax vs. Atlético Madrid (21:15)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Towarzyski (Kluby): Sevilla vs. Juventus (22:30)
-
ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.