dodano: 2009-07-30 10:35 | aktualizacja:
2009-07-30 10:47
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 31 lipca 2009
Série A (Brazylia): Flamengo vs. Atlético MG (2:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Asia Trophy 2009 (Kluby): Mecz o 3. miejsce (12:00)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
Asia Trophy 2009 (Kluby): Mecz finałowy (14:30)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Spartak Nalchik (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): FC International vs. Otelul Galati (17:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. GKS Bełchatów (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. Gratkorn (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Austria Vienna (AM) vs. Dornbirn (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Hartberg vs. St Pölten (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Salzburg Jnrs vs. Admira (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Vienna FC vs. FC Lustenau (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Veikkausliiga (Finlandia): TPS Turku vs. Tampere United (18:00)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Chornomorets Odessa (18:00)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Retransmisja (21:30): TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Afrykańska Liga Mistrzów (Kluby): Al Hilal vs. Zesco United (19:00)
-
ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)
NB I (Węgry): Vasas vs. Györ (19:00)
-
Duna I (13E - FTA & analog)
Ankara TSYD Cup (Kluby): Ankaragucu vs. Gençlerbirliği (19:00)
-
TRT 1 (42E & 7E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Poli Iasi (19:30)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Lechia Gdańsk vs. Arka Gdynia (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Towarzyski (Kluby): Mecz półfinałowy (20:30)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Sharjah TV 2 (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
DFB Pokal (Niemcy): Wehen vs. Wolfsburg (20:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
DFB Pokal (Niemcy): Osnabrück vs. Hansa Rostock (20:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
DFB Pokal (Niemcy): Babelsberg vs. Bayer Leverkusen (20:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
DFB Pokal (Niemcy): Lübeck vs. Mainz 05 (20:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
DFB Pokal (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Augsburg (20:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
DFB Pokal (Niemcy): Braunschweig vs. Kaiserslautern (20:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Wiener Neustadt vs. Ried (20:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Jupiler League (Belgia): Standard Liège vs. Sint-Truiden (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Roda JC (20:45)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Towarzyski (Kluby): Vitória Guimarães vs. Portsmouth (22:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Towarzyski (Kluby): Mecz półfinałowy (22:30)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Sharjah TV 2 (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.