dodano: 2009-11-07 15:02 | aktualizacja:
2009-11-07 15:20
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 8 listopada 2009
Série B (Brazylia): América RN vs. Villa Nova (0:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): San Luis vs. Santos Laguna (2:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Primera División (Meksyk): Atlas vs. Chivas Guadalajara (3:45)
-
Retransmisja (4:00): Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Seria B1 (Rumunia): Petrolul Ploiesti vs. Steaua Bucharest II (10:00)
-
Pro TV International (16E & 5E - FTA)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
B PFG (Bułgaria): Kaliakra vs. Chernomorets Balchik (10:00)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
Seria B1 (Rumunia): Sportul Studentesc vs. Ramnicu Sarat (10:00)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Rubin Kazan' (12:00)
-
Polsat Futbol 1 (13E - Nagravision 3)
-
Piervyj Kanał Europe (13E - FTA)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Liga Adelante (Hiszpania): Real Murcia vs. Cartagena (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Seria B1 (Rumunia): Farul Constanta vs. Delta Tulcea (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Segunda B Group III (Hiszpania): Espanyol "B" vs. Barcelona Athlètic (12:00)
-
Barça TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Segunda B Group II (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Gimnàstica (12:00)
-
Real Madrid TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Segunda B Group II (Hiszpania): Sporting Gijón "B" vs. Guadalajara (12:00)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
Liga Vitalis (Portugalia): Aves vs. Feirense (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
1. Lig (Turcja): Giresunspor vs. Altay (12:30)
-
D Spor (42E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Willem II (12:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Dinamo Moscow (12:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. FC Timisoara (13:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Championship (Albania): Flamurtari vs. Laci (13:00)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
NM Cupen (Norwegia): Molde vs. Aalesund (13:15)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (17:00): TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Rot-Weiss Ahlen (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. 1860 Munich (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Union Berlin (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Pirin Blagoevgrad vs. Levski Sofia (13:30)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): Xanthi vs. Panionios (13:30)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Atromitos vs. Ergotelis (13:30)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Szkocja): Falkirk vs. Celtic (13:45)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
EuroFutbol (42E - VideoGuard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Telekanal Futbol (90E - Viaccess PC 2.6)
Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Randers (14:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Hull City vs. Stoke City (14:30)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
SF Kanalen (0,8W - Conax)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. Feyenoord (14:30)
-
Polsat Futbol 1 (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. PSV Eindhoven (14:30)
-
Polsat Futbol 3 (13E - Nagravision 3)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
FA Cup (Anglia): Northwich Victoria vs. Charlton Athletic (14:30)
-
SportKlub+ Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
ITV HD (28.5E - FTA)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Heerenveen (14:30)
-
Retransmisja (17:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Jagiellonia Białystok (14:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Terek Grozny (14:45)
-
100 TV (40E - FTA/Pasmo C !!!)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
Retransmisja (20:15): Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
1. Liga (Polska): Ostrowiec Świętokrzyski vs. Górnik Zabrze (15:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Lazio vs. AC Milan (15:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Super League (Słowacja): MSK Zilina vs. Kosice (15:00)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Fiorentina (15:00)
-
Polsat Futbol 2 (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Sampdoria (15:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Bologna vs. Palermo (15:00)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Parma vs. Chievo (15:00)
-
Polsat Futbol 4 (13E - Nagravision 3)
-
Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Sivasspor vs. Kayserispor (15:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Siena (15:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Bari vs. Livorno (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Hamburg (15:30)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Sturm Graz (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ORF 1 HD (19.2E - Cryptoworks)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Super League (Grecja): Asteras Tripolis vs. PAS Giannina (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Everton (16:00)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)
Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. Esbjerg (16:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): SønderjyskE vs. Nordsjælland (16:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Wigan Athletic vs. Fulham (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata do lat 17 (Reprezentacje): Kolumbia vs. Turcja (16:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (17:45): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Ajax (16:30)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Djurgården vs. Assyriska (16:45)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Manchester United (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Lider TV (36E & 13E - FTA/RAS)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
SF Kanalen (0,8W - Conax)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Tele Deporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Rennes (17:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Liga Adelante (Hiszpania): Cádiz vs. Real Betis (17:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Osasuna (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Athletic Bilbao (17:00)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Espanyol (17:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Amkar Perm (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Xerez (17:00)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Astra Ploiesti (17:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
1. Division (Cypr): Ermis vs. AEL Limassol (17:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Segunda B Group II (Hiszpania): Alcalá vs. Real Oviedo (17:00)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. FC Cologne (17:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Borussia Dortmund (17:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
NB I (Węgry): Györ vs. Debrecen (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Ried vs. Austria Kärnten (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Wiener Neustadt vs. Salzburg (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Rapid Vienna (18:00)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. FC Copenhagen (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Super League (Grecja): Levadiakos vs. Panathinaikos (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
A PFG (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Slavia Sofia (18:30)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
Ligat Al (Izrael): Bnei Sachnin vs. Hapoel Tel Aviv (18:30)
-
The Israeli Network (9E - Viaccess PC 2.5)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Bordeaux (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Super Liga (Portugalia): Marítimo vs. FC Porto (19:00)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Série A (Brazylia): Fluminense vs. Palmeiras (19:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:15): Sport Italia 2 (12,5W - FTA)
-
Retransmisja (00:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub Romania (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Real Zaragoza (19:00)
-
Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:45): Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Rapid Bucharest (19:00)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Primera División (Meksyk): Toluca vs. Pachuca (19:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Super Lig (Turcja): Diyarbakirspor vs. Galatasaray (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Mistrzostwa Świata do lat 17 (Reprezentacje): Szwajcaria vs. Włochy (19:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Primera División (Argentyna): Huracán vs. Arsenal Sarandí (20:10)
-
Sport Italia 2 (12,5W - FTA)
Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. Banfield (20:10)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Sibenik (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Jupiler Pro League (Belgia): Standard Liège vs. Club Brugge (20:30)
-
SportKlub+ Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Telekanal Futbol (90E - Viaccess PC 2.6)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Roma (20:45)
-
Canal+ Polska (13E - Seca 4)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:00): TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Marseille (21:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:45): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Villarreal (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (21:45): Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
Super Liga (Portugalia): Rio Ave vs. Sporting Lisbon (21:15)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Série A (Brazylia): Botafogo vs. Coritiba (21:30)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Série A (Brazylia): Barueri vs. Internacional (21:30)
-
TV Globo Internacional (13E - Nagravision 2)
Primera B (Chile): Santiago Morning vs. San Luis Quillota (22:00)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): Estudiantes LP vs. Vélez Sarsfield (22:10)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Meksyk): Club América vs. Monterrey (23:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.