dodano: 2010-02-05 16:46 | aktualizacja:
2010-02-05 18:01
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 7 lutego 2010
Primera División (Meksyk): Tigres UANL vs. Pumas UNAM (2:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Primera División (Meksyk): Atlas vs. Club América (3:45)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Liga Adelante (Hiszpania): Real Betis vs. Hércules (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Losowanie Euro 2012 (12:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
TVP 1 (13E - Conax CAS7/Seca 4/Nagravision 3)
-
ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
LTV 7 Latvia (5E - Videoguard)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Sky Sports News (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
YLE TV 2 (0.8W - Conax)
Segunda B Group II (Hiszpania): Sporting Gijón "B" vs. Real Madrid Castilla (12:00)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
-
Real Madrid TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga Vitalis (Portugalia): Oliveirense vs. Santa Clara (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Championship (Albania): Besa vs. Kastrioti (13:00)
-
SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)
FA Cup (Szkocja): Dunfermline vs. Celtic (13:15)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (:): BBC Two Scotland (28.2E - FTA)
2. Bundesliga (Niemcy): FSV Frankfurt vs. Alemannia Aachen (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Fotruna Düsseldorf vs. Duisburg (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Paderborn (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Super League (Grecja): Atromitos vs. Panionios (13:30)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Ergotelis vs. Asteras Tripolis (13:30)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Towarzyski (Kluby): Dinamo Bucharest vs. Korea Północna (14:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Manisaspor (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Mineiro (Brazylia): América TO vs. Atlético MG (14:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Birmingham City vs. Wolves (14:30)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. AZ Alkmaar (14:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
GNFE-1 (Maroko): IZK Khemisset vs. JSM Laayoune (14:30)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Eredivisie (Holandia): VVV-Venlo vs. Vitesse Arnhem (14:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): RKC Waalwijk vs. NEC Nijmegen (14:30)
-
Retransmisja (16:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Bologna vs. AC Milan (15:00)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Cagliari (15:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Siena vs. Sampdoria (15:00)
-
Al Jazeera Sport +10 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Napoli (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Dahila Calcio 4 (12.5W - Irdeto 2)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Catania (15:00)
-
Arena Sport 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Chievo (15:00)
-
Al Jazeera Sport +9 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Bari (15:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Munchengladbach (15:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. PAOK Thessaloniki (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Levadiakos (15:45)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Twente (16:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
GNFE-1 (Maroko): KAC Kénitra vs. RCA Casablanca (16:30)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Arsenal (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Lider TV (36E & 13E - FTA/RAS)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
Tele Deporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Lyon (17:00)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Monaco (17:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Mallorca vs. Villarreal (17:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Xerez (17:00)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Sporting Gijón (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Tenerife (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Deportivo La Coruńa (17:00)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Towarzyski (Kluby): Steaua Bucharest vs. Lokomotiv Sofia (17:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. Aris Limassol (17:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Segunda B Group III (Hiszpania): Gavá vs. Benidorm (17:00)
-
TV 3 Catalunya (19,2E & 30W - FTA)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Segunda B Group II (Hiszpania): Racing Santander "B" vs. Real Oviedo (17:00)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Eintracht Frankfurt (17:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
DigitAlb HD1 (16E - Conax)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Jupiler Pro League (Belgia): Zulte Waregem vs. Club Brugge (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
WDS TV (7W - FTA)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. Panathinaikos (18:00)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Diyarbakirspor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Towarzyski (Kluby): Pandurii vs. Piast Gliwice (18:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Primera División (Meksyk): Toluca vs. Monterrey (19:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarăes vs. Paços Ferreira (19:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Sevilla (19:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Alfa TV Macedonia (16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
GNFE-1 (Maroko): WAF F'es vs. ASS Salé (19:00)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Paulista (Brazylia): Săo Paulo vs. Santos FC (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Sport Italia 2 (12,5W - FTA)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Mineiro (Brazylia): Atlético MG vs. Ipatinga (20:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Jupiler Pro League (Belgia): Racing Genk vs. Standard Ličge (20:30)
-
SportKlub+ Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
WDS TV (7W - FTA)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Roma (20:45)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 3 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Valenciennes (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Atlético Madrid (21:00)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Primera División (Argentyna): Estudiantes LP vs. San Lorenzo (21:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Naval (21:15)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
Telekanal Futbol (90E - Viaccess PC 2.6)
Fútbol Profesional (Kolumbia): Atlético Nacional vs. Independiente Medellín (21:30)
-
TV Colombia (24.5W - Irdeto 3/DVB-S2 !!!)
Carioca (Brazylia): Boavista vs. Flamengo (22:30)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Rosario Central (23:10)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.