reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Szósty sezon Dr House w n VOD

dodano: 2010-03-04 18:19 | aktualizacja: 2010-03-04 18:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: n.pl

nVOD Już 17 marca 2010 roku w oferowanej przez telewizję nowej generacji n kolekcji VOD nSeriale swoją polską premierę będzie miał najnowszy, szósty sezon, jednego z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych seriali medycznych w dziejach - „Dr House” .Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lekarz medycyny (ze specjalizacją w zakresie chorób zakaźnych i nefrologii), najgorszy wyobrażalny szef, koszmarny podwładny, fatalny przyjaciel. Cynik, mizantrop, gbur i egoista bez szacunku dla zasad i bez grama empatii dla swoich pacjentów. Racjonalny do obrzydliwości i z upodobaniem złośliwy. Nie stroni od alkoholu i kobiet i innych nałogów.
 Geniusz i cudotwórca, uzdrowiciel niezliczonych beznadziejnych przypadków, cichy miłośnik Lisy Cuddy i podpora Princeton-Plainsboro Teaching Hospital.

Innymi słowy  - Gregory House
Serial o ekscentrycznym lekarzu już od pięciu sezonów przyciąga przed telewizory miliony fanów. Na jego temat powstają książki i gry komputerowe, a powiedzonka Gregory’ego House’a natychmiast wchodzą do obiegowego języka.  
Zdobywca 34 prestiżowych nagród telewizyjnych (w tym 4 nagród Emmy, 2 Złotych Globów i 5 Satellite Awards) i ponad 100 nominacji.

Już 17 marca 2010 roku w dostępnej wyłącznie w telewizji nowej generacji n kolekcji nSeriale udostępniony zostaną dwa pierwsze odcinki najnowszego, szóstego sezonu serialu.
Pod koniec poprzedniego sezonu House dręczony omamami i halucynacjami decyduje się wreszcie na krok naprawdę radykalny i dobrowolnie zgłasza się na leczenie do zamkniętej kliniki psychiatrycznej.
Już wkrótce dowiemy się jak klinika to zniesie oraz czy kuracja odniesie skutek. Poznamy również dalszą historię miłości House’a do Lisy Cuddy, dowiemy się czy małżeństwo Chase’a i Cameron przetrwa oraz czy Trzynastka wytrzyma z Foremanem…

Poświęcona najlepszym produkcjom serialowym świata kolekcja nSeriale – w której obok „Dr House” znaleźć można również takie tytuły jak „Prison Break IV”, „Desperate Housewives VI”, „Lost – Zagubieni VI HD”, „Medium VI”, „Mentalista II”, Herosi IV”serialu a także rodzimej produkcji „Usta, Usta” czy „Klub Szalonych Dziewic” – jest kolekcją dostępną wyłącznie w telewizji nowej generacji n.

nSeriale dostępne są na zasadzie comiesięcznego abonamentu. W jego ramach widz uzyskuje nielimitowany dostęp do całej zawartości kolekcji. Tylko w marcu w kolekcji nSeriale znaleźć będzie można 53 odcinki poszczególnych pozycji. Maksymalna cena abonamentu to 30 złotych miesięcznie. Wszystkie filmy dostępne są zarówno w oryginalnej wersji językowej (z polskimi napisami) jak i z lektorem. O tym, krą wersję wybrać decyduje sam widz.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...