dodano: 2010-05-04 15:50 | aktualizacja:
2010-05-04 16:11
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 6 maja 2010
Copa Libertadores (Kluby): Estudiantes LP vs. San Luis (0:30)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Copo do Brasil (Brazylia): Atlético GO vs. Palmeiras (0:30)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Copa Libertadores (Kluby): Corinthians vs. Flamengo (2:50)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Copo do Brasil (Brazylia): Santos FC vs. Atlético MG (2:50)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Major League Soccer (USA): Colorado Rapids vs. L.A. Galaxy (3:30)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Terek Grozny (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Siber (12:15)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Alba Iulia (13:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Rosja): Rostov vs. CSKA Moscow (14:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): FC Brasov vs. Gloria Bistrita (15:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Spartak Nalchik (16:45)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Vaslui (17:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Ligaen (Dania): Esbjerg vs. Silkeborg (18:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Start vs. Lillestrřm (18:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. GKS Bełchatów (18:30)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
KNVB Beker (Holandia): Feyenoord vs. Ajax (18:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
RTL 7 HD (23,5E - Seca 2)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. FC International (18:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Anzhi (19:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
Allsvenskan (Szwecja): Helsingborg vs. Orebro (19:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Djurgĺrden vs. GAIS (19:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. Mjällby AIF (19:00)
-
Säsongskortet 3 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): IFK Gotenberg vs. AIK Stockholm (19:00)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): AGF Ĺrhus vs. SřnderjyskE (20:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Nordsjćlland (20:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Molde vs. Aalesund (20:00)
-
NRK 2 (0.8W - Conax/Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. FC Timisoara (20:15)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.