dodano: 2010-09-22 19:53 | aktualizacja:
2010-09-24 18:39
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 24 września 2010
Série A (Brazylia): Fluminense vs. Atlético Mineiro (2:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Amkar Perm (14:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Cluj vs. CFR Cluj (15:30)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Championship (Albania): Vllaznia vs. Dinamo Tirana (16:00)
-
SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)
NB I (Węgry): Videoton Fehérvár vs. Haladás (17:00)
-
Sport M (0.8W - Conax/Cryptoworks/Nagravision 3)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Śląsk Wrocław (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
2. Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Paderborn (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Hertha Berlin (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. FSV Frankfurt (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Veikkausliiga (Finlandia): Jaro Pietarsaari vs. MyPa (18:00)
-
Urho TV (0.8W - Conax)
Gambrinus Liga (Czechy): Slovácko vs. Slavia Prague (18:15)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Erste Liga (Austria): St Pölten vs. Hartberg (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): SV Grödig vs. First Vienna (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Altach vs. Gratkorn (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): FC Lustenau vs. Admira (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Superettan (Szwecja): Angelholm vs. GIF Sundsvall (18:30)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
NB I (Węgry): Ujpest vs. Szolnok (19:00)
-
Duna TV (0.8W - FTA)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Bucaspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Lech Poznań (20:00)
-
CANA+ Sport (13E - Seca 4)
-
CANAL+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Erste Liga (Austria): WAC/St Andrä vs. Austria Lustenau (20:30)
-
TW 1 - ORF Sport Plus (19.2E - FTA)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Hoffenheim (20:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
Championship (Anglia): Portsmouth vs. Leicester City (20:45)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportDigital.tv (19.2E & 8W - Cryptoworks/Conax)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Piacenza vs. Siena (20:45)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Eerste Divisie (Holandia): Go Ahead Eagels vs. RKC Waalwijk (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Liga Adelante (Hiszpania): Xerez vs. Tenerife (21:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Naval (21:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.