dodano: 2010-10-13 21:08 | aktualizacja:
2010-10-13 21:10
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 15 października 2010
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Illichivets (16:30)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
NB I (Węgry): Györ vs. Lombard Pápa (17:00)
-
Sport M (0.8W - Conax/Cryptoworks/Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Gaz Metan Medias (17:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Seria B2 (Rumunia): Poli Iasi vs. Petrolul Ploiesti (17:00)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Alania (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
2. Bundesliga (Niemcy): Fotruna Düsseldorf vs. Augsburg (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Osnabrück (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Union Berlin vs. Erzgebirge Aue (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Ligaen 1 (Dania): Vejle BK vs. Viborg (18:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Lige (Serbia): Partizan Belgrade vs. Smederevo (18:00)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
Gambrinus Liga (Czechy): Bohemians 1905 vs. Slovan Liberec (18:15)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Erste Liga (Austria): FC Lustenau vs. Hartberg (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Altach vs. First Vienna (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): WAC/St Andrä vs. SV Grödig (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): St Pölten vs. Austria Lustenau (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Shakhtar Donetsk (18:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
NB I (Węgry): Ujpest vs. Haladás (19:00)
-
Duna TV (0.8W - FTA)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Karabukspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Astra Ploiesti (19:15)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Widzew Łódź vs. Legia Warszawa (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Erste Liga (Austria): Admira vs. Gratkorn (20:30)
-
TW 1 - ORF Sport Plus (19.2E - FTA)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Ligue 2 (Francja): Nantes vs. Tours (20:30)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Borussia Dortmund (20:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol HD (19.2E - Nagravision 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany 1 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
Jupiler Pro League (Belgia): Zulte Waregem vs. Club Brugge (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
WDS TV (7W - FTA)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Liga Adelante (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Salamanca (21:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. CFR Cluj (21:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
FAI Senior Cup (Irlandia): Bohemians vs. Sligo Rovers (21:05)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
GNFE-1 (Maroko): WAF F'es vs. KAC Kénitra (22:00)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.