dodano: 2010-10-27 12:03 | aktualizacja:
2010-10-27 12:04
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 29 października 2010
Série A (Brazylia): Fluminense vs. Gręmio (1:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Rubin Kazan' (16:45)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
Seria B1 (Rumunia): Ceahlaul vs. Braila (17:00)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Kaposvár (17:00)
-
Sport M (0.8W - Conax/Cryptoworks/Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. Gratkorn (17:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): First Vienna vs. Hartberg (17:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): SV Grödig vs. Admira (17:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): WAC/St Andrä vs. St Pölten (17:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Victoria Branesti (17:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Widzew Łódź (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
2. Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Union Berlin (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): FSV Frankfurt vs. Paderborn (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Erzgebirge Aue (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Gambrinus Liga (Czechy): Viktoria Plzen vs. Teplice (18:15)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
NB I (Węgry): Videoton Fehérvár vs. Honvéd (19:00)
-
Duna TV (0.8W - FTA)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Fenerbahçe (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Gaz Metan Medias (19:30)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Polonia Warszawa (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Freiburg (20:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 3 (30W - Nagravision 3)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
Erste Liga (Austria): Altach vs. FC Lustenau (20:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Internazionale (20:45)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
Blue Square Premier (Anglia): Southport vs. Kidderminster (20:45)
-
Premier Sports UK (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
Eerste Divisie (Holandia): FC Eindhoven vs. Go Ahead Eagels (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Premier League (Irlandia): Bohemians vs. Dundalk (20:45)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
Premier League (Irlandia): Bray Wanderers vs. Shamrock Rovers (20:45)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
Liga Adelante (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Celta Vigo (21:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. Paços Ferreira (21:15)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.