dodano: 2010-11-24 14:10 | aktualizacja:
2010-11-24 14:11
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 26 listopada 2010
Copa Sudamericana (Kluby): Independiente vs. LDU Quito (1:30)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Seria B1 (Rumunia): Ceahlaul vs. Concordia Chiajna (15:30)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Illichivets vs. Kryvbas (16:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
NB I (Węgry): Lombard Pápa vs. Debrecen (17:00)
-
Sport M (0.8W - Conax/Cryptoworks/Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Sportul Studentesc (17:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Cracovia Kraków vs. GKS Bełchatów (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
2. Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Fotruna Düsseldorf (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Paderborn (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): FSV Frankfurt vs. Osnabrück (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. Altach (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): First Vienna vs. WAC/St Andrä (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Hartberg vs. Gratkorn (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): SV Grödig vs. FC Lustenau (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Eerste Divisie (Holandia): Zwolle vs. Volendam (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
NB I (Węgry): Honvéd vs. Vasas (19:00)
-
Duna TV (0.8W - FTA)
Super Lig (Turcja): Eskisehirspor vs. Manisaspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Pandurii (19:30)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. Legia Warszawa (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Nuremberg (20:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany 1 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): ESPN UK (28,2E - Videoguard)
Jupiler Pro League (Belgia): Racing Genk vs. AA Gent (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
WDS TV (7W - FTA)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Erste Liga (Austria): Admira vs. St Pölten (20:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
FA Cup (Anglia): Crawley Town vs. Swindon Town (20:45)
-
SportKlub+ Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Nova Sport Bulgaria (45E & 39E & 16E - Videoguard/Bulcrypt/Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. PSV Eindhoven (20:45)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Serie B (Włochy): Atalanta vs. Livorno (20:45)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
FA Cup (Anglia): Port Vale vs. Accrington Stanley (20:45)
-
Tring Shqip (16E - Conax)
Liga Adelante (Hiszpania): Ponferradina vs. Celta Vigo (21:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Vitória Setubal vs. Académica (21:15)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.