reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Turner wyraża ubolewanie z powodu zamknięcia CNN+

dodano: 2010-12-12 12:47 | aktualizacja: 2010-12-12 22:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: sateliteinfos.com

CNN+ Grupo Prisa, właściciel dziennika „El País”, kanału telewizyjnego Cuatro i platformy satelitarnej Digital+, zamierza zamknąć całodobową stację informacyjną CNN+. Grupa medialna przygotowuje się do oszczędności związanych z fuzją Cuatro i Telecinco. Ewentualne zamknięcie kanału informacyjnego zostało wymienione w tych rozmowach, a to oznacza, że cztery kanały NTC prowadzone przez spółkę zależną Prisa Sogecable przejdą pod kierownictwo Telecinco.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pracownicy kanału zostali już poinformowani o zamknięciu, do którego dojdzie 31 grudnia 2010 r. Kanał CNN+ jest własnością 50/50 Prisa i Turner Broadcasting i miał oglądalność zaledwie 1% w sieci NTC. Prisa przygotowuje za to „globalny kanał informacyjny dla dystrybucji w cyfrowych platformach i sieciach”.

Turner Broadcasting wydało oświadczenie, w którym „wyraża ubolewanie z powodu decyzji Grupo Prisa, która nie skorzystała z możliwości dla kanału informacyjnego w NTC, oraz z faktu, że doprowadzi to do ewentualnego zamknięcia CNN+. Spółka respektuje tę decyzję i wyraża uznanie dla współpracy z Prisa przez ponad jedenaście lat istnienia CNN+”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama