reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja n w TP od 23 maja

dodano: 2011-05-18 17:01 | aktualizacja: 2011-05-18 17:14
autor: Anita Dąbek | źródło: media2.pl

n i TP.jpg W poniedziałek, 23 maja 2011 roku Telekomunikacja Polska dokona zmian w swojej ofercie telewizyjnej. Abonenci TP uzyskają dostęp do pakietów telewizji n, a kanały HD dostępne będą także w ofercie IPTV tego operatora. W tym dniu Telekomunikacja Polska zorganizuje konferencję prasową, na której zaprezentuje m.in. ofertę szybkiego Internetu (do 80 Mb/s) oraz telewizji. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Grupa TP podpisała umowę z Grupą TVN, która będzie obowiązywała właśnie od 23 maja.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z pierwszych, nieoficjalnych informacji wynika, że operator wprowadzi zmiany w swoich dotychczasowych pakietach telewizyjnych. Oferta TP zostanie wzbogacona o główne kanały Polsatu, w tym Polsat HD (do oferty podstawowej). Nowością będzie także wprowadzenie kanałów HD do usługi IPTV TP.

Abonenci TP otrzymają dostęp do pakietów z oferty telewizji n, w tym do najbogatszej na rynku oferty kanałów w jakości HD. Pakiety n (np. hity filmowe, sport i motoryzacja, dla dzieci czy moda i muzyka) mają być sprzedawane jako pakiety dodatkowe do podstawowych pakietów (np. Neostrada + telewizja). Powiększy się także oferta pakietów premium, które będą tożsame z tymi z oferty telewizji n (nFilm HD, HBO HD, Cinemax HD, Filmbox, erotyczny pakiet Noc).

Nowa oferta Telekomunikacji Polskiej oraz telewizji n (Neostrada + telewizja) ma być dostępna w salonach Grupy TP/Orange oraz punktach sprzedaży telewizji n.

Więcej szczegółów przedstawionych zostanie podczas poniedziałkowej konferencji TP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...