reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fun Pack od Telekomunikacji Polskiej

dodano: 2011-05-23 13:29 | aktualizacja: 2011-05-23 23:30
autor: Anita Dąbek | źródło: TP

logo TP nowe tpsa Ultraszybki Internet w technologii VDSL, cyfrowa telewizja, najlepsze wideo na życzenie z 2000 filmów do wyboru i zestawem filmów za darmo, nowoczesny dekoder z nagrywarką – to Fun Pack, najnowsza multimedialna propozycja TP.  Od 1 czerwca będą ją mogli kupić klienci w 7 miejscowościach, a jesienią dostęp do usługi otrzymają mieszkańcy kolejnych miejscowości. Dokładamy starań by już wkrótce klienci mogli do podstawowego zestawu kanałów telewizyjnych dokupić pakiety telewizyjne n z największą na rynku liczbą kanałów w jakości HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- TP oferuje dziś niezwykle atrakcyjny pakiet rozrywki. Dostarczamy nie tylko ultraszybki internet, ale też wypełniamy go multimedialną treścią. Dzięki temu  klienci znajdą  u nas odpowiedź na to, jak tę prędkość w pełni wykorzystać – powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

W pakiecie z ultraszybką neostradą TP oferuje cyfrową telewizję w technologii IPTV (bez konieczności instalowania anteny) z 49 kanałami dostępnymi w ramach abonamentu. Znajdziemy tu m.in.: kanały TVP, TVN – w tym TVN HD, a także wybrane, zagraniczne kanały tematyczne, np. Discovery Channel czy dziecięcy Nickelodeon. W standardzie klient otrzymuje nowoczesny dekoder HD z możliwością nagrywania programów. Umożliwia on również odbiór naziemnej telewizji cyfrowej.

Dodatkową zaletą ofert Fun Pack jest dostęp do najlepszego na rynku wideo na życzenie (VoD) z 2000 filmów do wyboru. Dodatkowo, bez opłat dostępna jest najbogatsza oferta telewizji na życzenie, znana też jako catch up tv.  Pozwala ona klientowi zadecydować, kiedy obejrzy ulubiony program – ma na to aż 7 dni po emisji w telewizji. W ofercie są programy z TVP1, TVP2, TVN, TVN Style i TVN Turbo.

Dodatkową usługą, która „wypełni treścią” oferowany przez TP ultraszybki Internet jest  nowy serwis VoD, dostępny na www.orange.pl/vod, umożliwiający oglądanie filmów na ekranie komputera. Do wyboru jest ponad 200 filmów, docelowo będzie ich około 500. Mogą z niego korzystać wszyscy internauci, choć klienci TP i Orange wypożyczą filmy po niższych cenach.

TP proponuje też pakiet „3P”, czyli Internet, telewizję i telefon stacjonarny z nielimitowaną liczbą połączeń na wszystkie numery stacjonarne.

Miejscowości, w których będzie można kupić Fun Pack: Warszawa (Saska Kępa i Służewiec), Wrocław, Rzeszów, Leszno, Oborniki Śląskie, podwarszawski Brwinów i podkrakowskie Zielonki.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...