reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polska pięknieje - 7 cudów funduszy Europejskich”

dodano: 2011-06-20 17:40 | aktualizacja: 2011-06-21 10:05
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka Od 17 czerwca br.na antenie TVP1 można oglądać nowy cykl: „Polska pięknieje - 7 cudów funduszy Europejskich”. Dzięki programowi poznamy ciekawe zakątki kraju, które rozwinęły się dzięki dotacjom unijnym. Telewidzowie będą mogli głosować na najciekawszy projekt.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich” to program dzięki któremu poznamy niezwykłe miejsca w Polsce, które zyskały na atrakcyjności dzięki dofinansowaniom z Unii Europejskiej.

Od 17 czerwca, od poniedziałku do piątku, wraz z ekipą telewizyjna odwiedzone zostaną rozmaite zakątki kraju. Program ma charakter konkursu, w którym wyłonione zostaną najpiękniejsze i najciekawsze projekty.

Na każdą z propozycji będzie można głosować przez kolejne 2 tygodnie od chwili emisji w TVP1. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 19 lipca br., a zwycięzców poznamy na początku sierpnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...