reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kto da więcej?” od 5 lipca w Discovery Channel

dodano: 2011-06-21 16:09 | aktualizacja: 2011-06-22 10:16
autor: Anita Dąbek | źródło: Discovery

Discovery Channel Już 5 lipca o godz. 22:00 w Discovery Channel odbędzie się premiera serialu „Kto da więcej?”. Serial przedstawia Paula Browna - właściciela domu aukcyjnego z Atlanty - i jego załogę w trakcie polowania na najdziwniejsze przedmioty w Ameryce. Zobaczcie, jakie cuda udaje się wypatrzeć Paulowi i jego nieustraszonej drużynie. Jak zaciekle podbijają ceny wystawionych na aukcji przedmiotów, gdy są przekonani o zyskach, jakie mogą im one później przynieść.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Co można kupić na aukcji w Gallery 63 – chyba naprawdę wszystko - od zestawów do zabijania wampirów i zębów tyranozaura, po różowe cadillaki i balony na gorące powietrze. Stary wóz strażacki, zrobiona w XIX wieku kopia amerykańskiej Deklaracji Niepodległości, zegarek dziadka prosto od Tiffany’ego – to skarby, za które wielu jest gotowych zapłacić naprawdę duże pieniądze.

Bohaterowie programu nie rzadko ocierają się o historyczne perełki, choć wśród produktów, które trafiają na aukcje nie brakuje gadżetów mających wyłącznie sentymentalną wartość. Autentyczność naprawdę cennych eksponatów zawsze potwierdzają eksperci. Paul i jego pracownicy to prawdziwi profesjonaliści – nigdy nie pozwalają sobie na domniemywanie czy półprawdy.  

„Kto da więcej?” to prawdziwa „jazda bez trzymanki”, pełna emocji, ale i rozczarowań. Tutaj coś, co dla jednych jest zupełnie pozbawione wartości, dla innych staje się skarbem. Nigdy też nie wiadomo, kto wygra w finalnym rozrachunku – sprzedawca czy kupujący.

„Kto da więcej?” już 5 lipca o godz. 22:00 w Discovery Channel


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...