reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Voice of Poland” jesienią w TVP2

dodano: 2011-07-05 11:58 | aktualizacja: 2011-07-05 12:10
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP 2 TVP 2 Dwójka The Voice of Poland Jesienią TVP2 wyemituje nowy muzyczny show, jakiego w Polsce jeszcze nie było. „The Voice” to format, który odniósł wielki sukces na całym świecie. Jedyny program, w którym liczy się prawdziwy talent. Wygląd uczestników nie ma tu żadnego znaczenia. Najważniejszy jest GŁOS! Dzięki profesjonalnym Trenerom oraz współpracującym z nimi sztabem specjalistów, pomożemy uczestnikom show zrobić najważniejszy krok w ich karierze zawodowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Czterech Trenerów, cztery różne muzyczne osobowości… Staną do walki o to, by odnaleźć najlepszy głos w Polsce. 150 wybitnie utalentowanych osób z całego kraju wyłonionych za pomocą specjalnej aplikacji w internecie oraz wybranych przez specjalistów z branży muzycznej zmierzy się na etapie „Przesłuchań w ciemno”.

W trakcie „Przesłuchań w ciemno”, przy akompaniamencie profesjonalnego zespołu, każdy z Trenerów wybierze dwunastu uczestników, z którymi będzie współpracował. Zadanie to wydaje się proste, ale… Trenerzy nie widzą śpiewających osób. Siedzą na specjalnych fotelach odwróceni tyłem do sceny, więc przy wyborze mogą polegać tylko na swoim słuchu. Jeśli głos uczestnika zachwyci któregoś z Trenerów, ten odwraca się. Uczestnik automatycznie należy do drużyny tego Trenera. Co jeśli odwrócą się wszyscy? Wtedy to uczestnik zdecyduje o tym, z którym Trenerem chce współpracować.

Po tym etapie na wielkim ringu rozpocznie się „Bitwa”, w której uczestnicy show będą walczyć w duetach z kolegami z tego samego zespołu! To Trenerzy zdecydują, który z ich podopiecznych opuści program. W „Dogrywce” poznamy finalną grupę uczestników, którzy wezmą udział w odcinkach na żywo. Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie ostatecznie 20 wokalistów.

W odcinkach na żywo to Trenerzy i widzowie, za pomocą głosowania, będą decydować o tym kto przejdzie do kolejnego odcinka.

„The Voice of Poland” to innowacyjny projekt zarówno w sferze wizualnej, jak i dzięki szeroko zakrojonym działaniom w internecie. Na stronie programu www.voice.tvp.pl zostanie umieszczona specjalna aplikacja, dzięki której osoby chętne do wzięcia udziału w programie będą mogły nagrać swój wokal, a specjalny system oceni ich wykonanie i ewentualnie zakwalifikuje do udziału w castingach.

W trakcie odcinków na żywo, w Internecie odbywa się równoległa transmisja z oddzielnego studia, w którym reporter na gorąco reaguje na występy uczestników i komentarze Trenerów. Dzięki zaangażowaniu portali społecznościowych typu Facebook czy Nasza Klasa, widzowie mają możliwość rozmawiać na żywo z uczestnikami programu oraz na bieżąco komentować wydarzenia.

Program „The Voice of Poland” powstał na podstawie pomysłu John de Mol i formatu holenderskiej firmy Talpa Content B.V. „The Voice of Holland”. Międzynarodowy Producent Wykonawczy John de Mol. Producent : Rochstar sp. z o.o., Rinke Rooyens.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...