dodano: 2011-09-03 04:05 | aktualizacja:
2011-09-03 04:07
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 4 września 2011
Liga Adelante (Hiszpania): Numancia vs. Gimnastic (12:00)
-
CANAL+ Liga (19.2E & 30W - Digital+)
-
Sport 1 Czech/Slovak (23.5E - CS Link/SkyLink, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV, 4W - T-Home)
Segunda B Group I (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Albacete (12:00)
-
Real Madrid TV (9E - FTA)
Liga Honra (Portugalia): Trofense vs. Oliveirense (12:15)
-
Sport TV 1 (30W - TV Cabo/Meo)
Serie B (Włochy): Brescia vs. Empoli (12:30)
-
RAI Italia 3 Africa (9E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Calcio 1 (13E - Sky Italia)
Ligaen 1 (Dania): Randers vs. Hobro (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark SD/HD (4.8E - Viasat)
Serie B (Włochy): Sampdoria vs. Gubbio (15:00)
-
Conn-X TV Sport 1 (39E & 9E - Conn-X Sat)
-
RAI Italia 3 Africa (9E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Calcio 2 (13E - Sky Italia)
Serie B (Włochy): Bari vs. Albinoleffe (15:00)
-
Sky Calcio 3 (13E - Sky Italia)
Serie B (Włochy): Modena vs. Pescara (15:00)
-
Sky Calcio 4 (13E - Sky Italia)
Serie B (Włochy): Livorno vs. Nocerina (15:00)
-
Sky Calcio 5 (13E - Sky Italia)
Serie B (Włochy): Cittadella vs. Padova (15:00)
-
Sky Calcio 6 (13E - Sky Italia)
Serie B (Włochy): Ascoli vs. Vicenza (15:00)
-
Sky Calcio 7 (13E - Sky Italia)
Serie B (Włochy): Hellas Verona vs. Sassuolo (15:00)
-
Sky Calcio 8 (13E - Sky Italia)
Serie B (Włochy): Crotone vs. Juve Stabia (15:00)
-
Sky Calcio 9 (13E - Sky Italia)
Ligaen 1 (Dania): AB Copenhagen vs. Esbjerg (16:00)
-
TV 2 Sport Denmark SD/HD (4.8E - Viasat)
Africa Cup of Nations (Reprezentacje): Republika Środkowoafrykańska vs. Maroko (16:00)
-
Medi1 Sat (13E & 7W - FTA)
Segunda B Group I (Hiszpania): Leganés vs. Alcalá (17:00)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
Liga Adelante (Hiszpania): Cartagena vs. Barcelona Athletic (18:00)
-
CANAL+ Liga (19.2E & 30W - Digital+)
Primera División (Meksyk): San Luis vs. Monarcas Morelia (19:00)
-
Canal de las Estrellas (19.2E & 30W - Digital+, 24.5W - Televisa Networks)
Liga Adelante (Hiszpania): Deportivo La Coruńa vs. Hércules (20:00)
-
CANAL+ Spain (19.2E & 30W - Digital+)
-
CANAL+ Spain HD (19.2E - Digital+)
Super Liga (Portugalia): Nacional Madeira vs. Vitória Guimarăes (20:00)
-
Dolce Sport (39E - Dolce, 4.8E - Akta, 4W - Boom)
-
Sport TV 1 (30W - TV Cabo/Meo)
-
SportKlub+ Serbia/Slovenija (16E - Total TV/Max TV)
Serie B (Włochy): Torino vs. Varese (20:45)
-
Conn-X TV Sport 1 (39E & 9E - Conn-X Sat)
-
RAI Italia 3 Africa (9E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Calcio 1 (13E - Sky Italia)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Sky Italia)
-
Sky Sport Italia 1 (13E - Sky Italia)
-
Sky Sport Italia 1 HD (13E - Sky Italia)
-
Sky SuperCalcio (13E - Sky Italia)
-
Sky SuperCalcio HD (13E - Sky Italia)
Série A (Brazylia): Santos FC vs. Botafogo (21:00)
-
SportKlub Polska (13E - CYFRA+/n)
-
Al Jazeera Sport +1 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
-
Al Jazeera Sport HD 1 (7W - Al Jazeera Sport)
-
Arena Sport 1 (39E - Polaris Media)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Digital+)
-
CANAL+ Liga (19.2E & 30W - Digital+)
-
Digi Sport 1 Romania (0.8W - DigiTV)
-
Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
-
SportDigital.tv (19.2E - AustriaSat/Sky Deutschland, 9E - Kabelkiosk)
-
TRK Futbol Plus (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub+ Polska (13E - n)
Série A (Brazylia): Coritiba vs. Corinthians (21:00)
-
PFC International (30W - TV Cabo)
Trofeo Carranza 2011 (Kluby): Cádiz vs. Udinese (22:00)
-
Andalucía TV (19.2E - FTA)
Liga Adelante (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Celta Vigo (22:00)
-
CANAL+ Liga (19.2E & 30W - Digital+)
Série A (Brazylia): Ceará vs. Internacional (23:00)
-
PFC International (30W - TV Cabo)
Primera División (Argentyna): Independiente vs. Boca Juniors (23:10)
-
SportKlub Polska (13E - CYFRA+/n)
-
Al Jazeera Sport +4 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Digital+)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W - Canal Digital)
-
Nova Sports 2 (13E - Nova)
-
Ring BG (45E - Vivacom, 39E - Bulsatcom, 31.5E - Pro TV, 23.5E - Satellite BG, 0.8W - Focus Sat)
-
SportKlub Hrvatska (16E - Total TV)
-
SportKlub Serbia (16E - Total TV/Max TV)
-
SportKlub Slovenija (16E - Total TV)
Primera División (Argentyna): Olimpo Bahía Blanca vs. Vélez Sarsfield (1:15)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Digital+)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.